Киянам прийшли "оновлені" платіжки за комунальні послуги. В тих, хто платив за опалення з надлишком, зникли переплати. Натомість, зникли і борги у тих, хто їх мав.

Про це повідомляє ТСН.

Жителі столиці спантеличені. Комунальники перекладають відповідальність одне на одного. Підприємство, що цьогоріч стало надавати тепло, рекомендує звертатися до попередників, а ті кажуть, що ні за що вже не відповідають.

Нещодавно національна комісія з питань енергетики та комунальних послуг затвердила збільшення тарифів на тепло для 18 компаній-виробниць. Ціни зростуть із 1 січня, але в кожному регіоні по-різному, зокрема в Києві тарифи на тепло підвищаться майже на 23%.

Популярні новини зараз
Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно Це має робити кожен, хто має смартфон: чохол і скло на екран не захистять
Показати ще

Кияни отримали платіжки за газ з новими тарифами. "Київгаз" опублікував нові розцінки на блакитне паливо для населення, які почали діяти з 1 листопада 2018 року. Так, власники лічильників тепер будуть платити не 6,96 грн за 1 куб. м (з ПДВ), як раніше, а 8,55 грн за 1 куб. м (з ПДВ). Таким чином, тарифи зросли на 22,8%.

Тим, хто не користується лічильником, варто врахувати, що в період відсутності централізованого гарячого водопостачання населення норма споживання природного газу на газову плиту встановлюється у розмірі 5,4 куб. м на людину в місяць.

Нагадаємо, міністр соцполітики Андрій Рева повідомив, що близько чотирьох мільйонів українців, можуть залишитися без пенсій. А все тому, що отримують зарплати "у конвертах".

Як повідомляв портал Знай.ua, більшість українців живуть від зарплати до зарплати. Звичка економити та відкладати на "чорний день" сьогодні спостерігається сред громадян, яким від 30 до 40 років. Найменше заощаджень мають українці, яким за 60.

Також Знай.ua писав про те, що українцям пояснили всі нюанси монетизації субсидій. Програма уряду по виплаті "живих" грошей за зекономлені субсидії розпочнеться у 2019 році та пройде у три етапи.