19 вересня об 11.00 з відкритою лекцією "Вплив м'ясо-молочних продуктів на розвиток ракових клітин" перед студентами й викладачами Київського національного університету імені Т. Шевченка виступить лауреат Нобелівської премії в галузі медицини і фізіології 2008 року Харальд цур Хаузен.

Лекція організована Європейською малою академію наук в рамках міжнародної комунікаційної платформи EuroJAS (Київський національний університет імені Т. Шевченка, 2 поверх, ауд. 329, вул. Володимирська, 60).

Додаткова інформація по проекту:

Європейська мала академія наук (EuroJAS) – міжнародна комунікаційна платформа для продуктивного діалогу між досвідченими професіоналами та молоддю, що прагне нових знань. Задля реалізації цієї місії EuroJAS проводить спеціальні лекції, тренінги та курси для школярів, студентів, викладачів і науковців, а також створює можливості для молоді завдяки плідній співпраці з міжнародними науковими установами. Освітня платформа EuroJAS діє за підтримки Малої академії наук (МАН).

Популярні новини зараз
Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст "Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"
Показати ще

Візит Харальда цур Хаузена відбудеться в рамках проекту EuroJAS "Lectures of the Future". Його мета − стимулювати інтерес молоді до занять наукою, поглиблення її знань в процесі спілкування з видатними вченими сучасності, разом з якими ми обговорюватимемо перспективні напрямки сучасної науки.

Лекція "Вплив м'ясо-молочних продуктів на розвиток ракових клітин", яку лауреат Нобелівської премії прочитає в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, присвячена харчовим факторам ризику розвитку ракових захворювань.

До речі, Харальд цур Хаузен народився в 1936 році в Гельзенкірхені (Німеччина). Лауреат Нобелівської премії в галузі фізіології і медицини за 2008 рік, яку він розділив з Люком Монтаньє і Франсуазою Барре-Сінуссі. Премія присуджена за відкриття вірусів папіломи людини, що викликають рак шийки матки. Протягом 20 років (1983-2003) цур Хаузен очолював Німецький центр дослідження раку, почесним професором якого є на сьогоднішній день. Завдяки відкриттю цур Хаузена були розроблені високоефективні засоби для запобігання раку шийки матки − вакцина, ефективність якої сягає 95%.

Коли: 19 вересня о 11:00

Де: вул. Володимирська, 60