Вмазаний герой влаштував рознос на заправці: відео

0

В українській столиці чоловік в нетверезому стані влаштував рознос на одній з автозаправок.

Відомо, що хуліган розбив ролети та зламав два прилавка з товарами. Про це стало відомо завдяки відеозапису опублікованому на каналі "Київ Оперативний" в YouTube.

На відео видно, як хлопець в стані сильного алкогольного сп'яніння б'є ногами торгові стенди з вугіллям та автотоварами. Також хуліган чинив опір при затриманні: лаявся з поліцейськими та бився головою об асфальт.

"Що хочу, те і роблю", ― аргументував свої дії зловмисник.

Чоловік, представившись Антоном з Воскресенки (мікрорайон у Києві. – Ред.), повністю заперечував свої злочинні дії і заявив, що нічого не пам'ятає.

"Я не знаю, я взагалі нічого не зробив поганого. Я нічого не чіпав, не пам'ятаю, значить був п'яний", ― розповів на відео поліції зловмисник.

Затриманого для встановлення особи доставили у відділення поліції.

Нагадаємо, раніше співробітник правоохоронних органів переплутав бойову зброю з макетом. Поліцейський відкрив вогонь по своєму напарникові на очах у півсотні школярів в селі Рубань Вінницької області.

Так, справа була в школі, коли учням показували прийоми самооборони. Так що це було - нещасний випадок або порушення техніки безпеки - з'ясував український журналіст Олексій Керман. Два співробітника поліції в класі показували дітям прийоми самооборони. За тим, як відбитися від злочинця з ножем, спостерігали 40 школярів та педагоги.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на Київщині поліція припинила діяльність злочинної колекторської фірми. Працівники слідчого управління Головного управління поліції Київщини спільно з прокуратурою області та Службою безпеки України затримали членів організованої групи, які незаконно діяли на території Києва та столичної області.

Встановлено, що зловмисники з метою збагачення та уникнення кримінальної відповідальності зареєстрували в Києві товариство з обмеженою відповідальністю. Дана фінансова установа скуповувала борги, збільшуючи їх в десятки разів. Після чого працівники цієї фірми незаконно вимагали у людей повернути гроші.

Обережно: на відео присутня ненормативна лексика

Сильний напір води вирвався з-під землі якраз на парковці
0
14:14 24.04.18
Не прорахував чоловік, що потрапить на камери
0
12:48 24.04.18
В Києві, на Оболонському проспекті, напали на вуличного музиканта
0
05:21 24.04.18
Від отриманих травм жінка загинула миттєво
0
23:14 23.04.18
Наймолодшим киянином серед тих, хто значиться в цьому році в поданих деклараціях про доходи, виявився 4-річний житель Дарницького району
0
22:42 23.04.18
Пропав 5-річний Богдан Дзевенко
0
22:29 23.04.18
Не дуже радісні вісті для киян
0
22:03 23.04.18
Батьки дитини впевнені, що у дитини інший діагноз
0
18:50 23.04.18
Це вже не перший подібний випадок
0
18:43 23.04.18