Стало відомо про смерть від раку мозку (гліобластоми) військового капелана і добровольця-парамедика медичного батальйону "Госпітальєри" Сергія "Фроста" Мороза. Герой врятував на Донбасі сотні життів українських солдатів. Серце Фроста зупинилося в ніч на 14 березня. Відомо, що його дружина, Тетяна, теж хвора на рак. Вона написала у своєму Facebook, що чекає зустрічі з коханим там, на небесах. 

На сторінці Фроста - численні співчуття від близьких, друзів і соратників. 

У лютому 2018 року у Мороза виявили гліобластому – пухлину мозку. Хвороба була вже на четвертій стадії, тому видалення пухлини в дніпровському госпіталі імені Мечникова не врятувало життя добровольця. Без батька залишилися 2 синів у віці 14 і 18 років.

Про смерть Мороза повідомила його дружина Тетяна, у якої теж рік тому виявили онкологічне захворювання. Тому зараз жінка потребує допомоги.

Нагадаємо, у Києві вбили підопічного Порошенко, копи розкрили деталі. 

Пізніше стало відомо, що поліція схопила вбивць співробітника Адміністрації Президента. 

Джерело зазначає, що у загиблого вкрали банківську картку, а також мобільний телефон. Однак при цьому, посилаючись на неназване джерело в адміністрації президента, видання зазначило, що ніяких слідів насильницької смерті на тілі Бухтатого немає, крім як "кров з носа". Також наголошується, що підозрювані нібито вже затримані. 

Нагадаємо,  на конференції в Мюнхені з питань безпеки охоронець президента України штовхнув журналіста одного з пропагандистських каналів, який намагався поставити президенту запитання.