В анексованому Криму встановлюють нові паркани. Вони вселяють жителям півострова страх через власну вразливість і підконтрольність.

Про це пишуть РосЗМІ. Цього разу паркан з'явився на стадіоні "Локомотив" у Сімферополі, де трибуни глядачів відокремили від поля. 

Автор переконаний, що паркан на футбольному стадіоні з'явився для психологічного стримування кримчан. До речі, для кримчан це не стало новинкою, адже подібні огорожі навколо автовокзалів та інших громадських місць з'являються на півострові систематично.

"Влада в Криму продовжує страждати агорафобією, запарканюючи всі більш-менш відкриті простори", – пояснив він.

Варто нагадати, що раніше огорожа виникла вздовж лінії берега від забудованого елітними багатоповерхівками Приморського парку в Ялті до сусідньої Лівадії.

До речі, високий паркан можна побачити і вздовж моря під Судаком.

"Захистили" від зайвої уваги і Нікітський ботанічний сад.

"Можна з великою часткою визначеності стверджувати, що функція повсюдних зборів, які виросли за останні роки три – якомога швидше завершити процес стратифікації кримського суспільства, яке ніяк не хоче розлучатися з рудиментами радянського комунітаризму", – наголосив автор.

У статті наголошується, що окупаційна влада намагається показати кримчанам, що "кожен стан має знати своє місце".

"Якщо в Криму у тебе немає свого паркану, ти – людина стороння. А життя сторонньої людини, мабуть, повинне бути подібним до бігу в тунелі з сітки-рабиці зі спіраллю бруно над головою. Радісного бігу, адже насправді все у нас добре", – з гіркотою підсумував автор.

Нагадаємо, Кримський міст почав розвалюватися: окупанти намагаються екстрено його залатати.

Як повідомляв портал "Знай.uа": встановлено, що кримські окупанти після захоплення півострова почали використовувати дамбу Нижньо-Чурбашського водосховища для незаконного видобутку піску.

Також "Знай.uа" писав, що генерал зовнішньої розвідки України заявив про те, що українські кораблі повинні курсувати і далі через Керченську протоку.