"Політтехнологи Банкової  "ввімкнули перевірені фейкомети" у відповідь на проведення Юлією Тимошенко форуму "Новий курс", -  вважає політичний експерт Дмитро Гаврилюк, коментуючи появу тенденційних матеріалів щодо голови Центру захисту киян Віталія Нестора. 


Політолог Дмитро Гаврилюк висловився про інформаційну атаку на Тимошенко  

Політолог звернув увагу на те, що "першоджерела витоку цієї інформації досить сумнівні. Наприклад, пост про нібито наявність у Віталія Нестора майна в окупованому Криму опублікував у себе колишній регіонал Тарас Чорновіл. Інше джерело, на яке посилаються пропрезидентські ЗМІ, зокрема "Прямий" і "5 канал" – журналіст Андрій Дзиндзя, якого тісно пов’язують з "Народним фронтом".

 "Ситуація більше нагадує інформаційну спецоперацію, "вкид", ніж журналістське розслідування за високими стандартами тих же "Схем" чи "Наших грошей", - підкреслив експерт.

"Діяльність такого типу, на жаль, є типовим інструментом політиків у виборчий період", - зазначив Гаврилюк.

Ініціатива Юлії Тимошенко "Центр захисту киян" розпочала свою роботу в лютому 2018 року. Як вказано на сайті організації, основними видами діяльності є надання безкоштовних юридичних консультацій і проведення курсів комп’ютерної грамотності для літніх людей.