Ірина Федорів представляє лобі столичних забудовників, - Володимир Полочанінов

0

Після того, як Народний депутат України Ірина Сисоєнко звинуватила колишню журналістку, лауреата медійної антипремії «Унітаз року» Ірину Федорів у брехні і привела на своїй сторінці в Фейсбуці приклади маніпуляцій, правду про діяльність піарниці Ірини Федорів розповів і екс-парламентарій Володимир Полочанінов. Зокрема, вони розповіли, як Федорів відстоювала інтереси столичних забудовників.

«Ірина Федорів на« Українській правді »опублікувала інформацію зі звинуваченнями мене особисто і зі спробою дискредитувати роботу облорганізації партії« Об'єднання САМОПОМІЧ ». Хочу зазначити наступне, я ніколи не буду діяти в інтересах маніпуляторів і брехунів. Скандал, в якому мене намагається затягнути журналістка Ірина Федорів та інші «борці за справедливість», є нічим іншим, як черговою спробою встановити контроль над селищем Коцюбинським. Саме це маленьке селище, вже кілька років так приваблює київських забудовників. Коцюбинське межує з містом Київ та поруч з ним ліс, який так цінний, як земля і природа навколо столиці, для столичних будівельних компаній », - пише Ірина Сисоєнко.

Підтримав і захистив позицію Ірини Сисоєнко і екс-нардеп Володимир Полочанінов: «Так і є. Дана особа цинічно скористалася нашим з Бондарєв довірою. Я вже мав досвід заощадження лісів через надання їм статусу заповідників на прикладі урочище Галендерна в Білій Церкві і коли до мене звернулася ця активістка і журналістка, ми з Бондарєв вирішили допомогти. Указ підписав ВО Президента Турчинов. Але я не звернув уваги на деталі, це була весна 2014 і було трохи не до цього, а диявол завжди в деталях. Білічанскій ліс був відібраний у жителів київської області та в тексті указу переданий в межі міста Києва. Це дозволило, не порушуючи ДБН, знищувати в Києві невеликі районні парки, будувати там висотки і при цьому показувати, що баланс забудови по відношенню до зелених насаджень в цілому дотримується. Тепер, мабуть, знову підійшли до межі і їм вже потрібно Коцюбинське і Ірпінь, щоб остаточно забудувати Печерськ і інші райони Києва виключно хмарочосами, не особливо дбаючи про парках і скверах. Ірина Володимирівна, не допускайте нашої помилки і не піддавайтеся на шантаж такого роду політиків і активістів, які, на мою особисту глибоке переконання, просто представляють будівельне лобі київських забудовників. Мабуть не безкоштовно і бюджет на всі ці заходи ніхто не шкодує. Я думаю, що вся ця активність не має нічого спільного із захистом інтересів громади київської області ».

Нагадаємо, що Ірина Федорів разом з В'ячеславом Піховшеком стала лауреатом медійної антипремії «Унітаз року» і разом з Ігорем Гужвою увійшла до п'ятірки журналістів, які зганьбили честь професії. Працюючи на каналі СТБ, вона в 2011 році зустрілася з кривавим Президентом Віктором Януковичем, після чого Федоров отримала нагороду з рук кума Януковича - поки побіжного екс-генпрокурора Віктора Пшонки. Лобіює приєднання Коцюбинського до Києва, що дозволить столичним забудовникам вирубати Біличанський ліс. Опоненти Федорів звинувачують її в підтримці перенесення Лук'янівського СІЗО з Києва в Коцюбинського, за що вона нібито отримала кілька квартир в одному з житлових комплексів столиці.

Активісти називають дії журналістки «феноменом Ірини Федорів», яка полягає в підміні понять і токсичності професійної діяльності. Для інформкілерства вона входить в довіру до журналістів провідних ЗМІ і називає себе «активісткою». Маніпулюючи фактами і порушуючи принципи журналістської етики, Федорів відстоює інтереси забудовників. Будучи координатором руху «Чесно», Федорів «втемну» використовувала бренд «Чесно» та гранти платників податків Сполучених Штатів Америки для медіа-атак на політичних опонентів. Ірина Федорів працює координатором руху «Чесно», де є найбільш одіозною персоною.

 

На його думку, серед українців були "поліцаї", які нібито палили будинки
0
00:42 17.08.18
Карикатуру намалював київський художник Андрій Петренко
0
22:50 16.08.18
Віктор Муженко розповів, на що витратять 250 млн від США
0
21:32 16.08.18
Раніше російськові військові заблокували порти на березі Азовського моря
0
20:55 16.08.18
Розвинути таку бурхливу діяльність у досить скрутні для країни часи, Таланчуку допомогли зв'язки в Міністерстві освіти України та КМДА
0
20:11 16.08.18
Окупаційна "влада" відзначилась черговою незрозумілою заявою
0
19:42 16.08.18
За словами російського бізнесмена Чичваркіна, Ходорковський пробув в окупованому Донецьку два чи три дні
0
19:07 16.08.18
Сенцову не обязательно лично обращаться с прошением о помиловании к Путину, поскольку в свое время Надежда Савченко этого не делала
0
18:48 16.08.18
Прокуратура пропонує дати Януковичу максимальний термін
0
18:01 16.08.18
"Патріоту України і матері громадян США – рублі, мабуть, не пахнуть"
0
17:55 16.08.18
Что бы ни говорили об Арсене Авакове, а в отношениях с президентом он ведет себя независимо
0
17:02 16.08.18
У США не у захваті від такого кроку української влади
0
17:01 16.08.18
Он убежден, что именно этот донос придал делу общесоюзный статус и предопределил приговор Василию Стусу
0
15:44 16.08.18
Бывший диссидент и правозащитник Семен Глузман направил письмо директору ЦРУ Джине Хаспел с просьбой унять сотрудника ЦРУ Возняка, который является братом Ульяны Супрун
0
15:30 16.08.18
Журналисты детально проанализировали историю кредитования российским госбанком украинских предприятий
0
15:22 16.08.18