Нещодавно уряд розповів про намір виставити на продаж Межигір'я. Стало відомо, які вимоги висуваються до нового власника цієї території.

Продаж Межигір'я буде здійснюватися на конкурсній основі. Територія колишньої президентської резиденції продається не назавжди, а лише на певний період часу. При цьому новий власник не зможе влаштовувати на величезній ділянці будь-який бізнес, який йому заманеться.

При цьому у потенційного покупця повинен бути досвід управління такими ділянками, а також можливість застрахувати і містити резиденцію в належному стані.

"Зберегти – це як певний актив у цьому стані, щонайменше. Якщо це можливо, його поліпшити. Якщо не можливо покращити, воно повинно генерувати певну суму надходжень у державний бюджет", — розповів начальник управління з питань управління активами АРМА Віталій Різник.

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати
Показати ще

Окремо підкреслюється, що оточення Януковича, а також в цілому всі, хто потрапив під санкції України, не зможуть брати участь у конкурсі на придбання Межигір'я.

Процес продажу резиденції може затягнутися на кілька місяців. Експертам ще тільки належить оцінити майно, зібрати документа та отримати дозвіл на продаж ділянки і всього майна. При цьому варто пам'ятати, що Межигір'я залишається під арештом, і якщо суд змінить своє рішення, то його попередній власник може змусити нового покинути територію.

Знай.uа нагадує, що аналітики проекту "Декларації" склали свіжу інфографіку про те, в яких країнах світу більше всього люблять купувати собі нерухомість чиновники. Повідомляється, що таких країн 43 і розташовані вони по всьому земній кулі від Нью-Йорка до Пекіна, Стокгольма і Сіднея.

Також нагадаємо, 17 травня, в Оболонському районному суді проходило слухання справи про державну зраду одіозного президента-втікача Віктора Януковича.

Свідчення, відсиджуючись в окупованому Сімферополі, в режимі відеоконференції дає екс-глава Міністерства внутрішніх справ Станіслав Шуляк. У своїх свідченнях колишній міністр заперечує мирний характер протестів на Майдані.