У Росії з’явилося нове покоління політиків, які розуміють важливість відновлення добрих відносин з Україною, але найближчим часом ніякої зміни зовнішньої політики РФ по відношенню до нашої країни не відбудеться.

Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

Він зазначив, що не очікує зміни зовнішньої політики Росії по відношенню до України після президентських виборів в 2018 році.

«Я не думаю, що в результаті президентських виборів в Росії щось зміниться. Соціологія показує, що у Путіна колосальна перевага. Тобто, не варто очікувати, що після цих виборів проблема Донбасу вирішиться сама собою», – сказав Сергій Тарута.

Разом з тим засновник партії «ОСНОВА» вказав на перспективність нових сил в російському політикумі.

«Ксенії Собчак всього 36 років, і її заявка на участь в президентських виборах дуже гучна. Зараз у неї особливих шансів немає, так що це серйозна заявка не на поточні, а на наступні вибори – 2024 року», – додав Сергій Тарута.

Народний депутат акцентував увагу на тому, що в Росії можуть змінитися підходи до вирішення проблеми анексії Криму.

«Ксенія Собчак заявила, що головне завдання для Росії – це відновлення відносин з Україною. Вона визнала, що Крим згідно міжнародному законодавству належить Україні, а Росія порушила свої міжнародні зобов’язання, зокрема Будапештський меморандум 1994 року. Це нові сигнали від молодих російських політиків, які розуміють, що з Україною потрібно дружити, а не воювати», – підкреслив Сергій Тарута.

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Тарутою

Як повідомляв портал "Знай.ua", Чехова має намір висувати свою кандидатуру на виборах у Росії.