У Національній комісії в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) журналістам розповіли, що в Україні для населення тариф на електроенергію може подорожчати в 1,5 рази.

Зазначається, що чинний тариф покриває лише 51% від економічно обґрунтованої вартості електроенергії. НКРЕКП планує підвищити ціни на електрику для населення в липні наступного року.

При цьому українці платять за кожен кВт*год всього 90 коп. при споживанні до 100 кВт*год і 1,68 грн за кВт*год при споживанні понад 100 кВт*год.

У комісії зазначають: тарифи на електроенергію в Україні одні з найнижчих в Європі. При цьому кінцевий тариф для споживача складається із закупівельної ціни на оптовому ринку, тарифів обленерго, вартості втрат.

Популярні новини зараз
Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні "Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

"Оптова ціна в кінцевому тарифі складає більш 80%. Вона повинна вирости з-за подорожчання палива на міжнародних ринках, девальвації гривні, інфляції і т. д." - сказано в публікації.

Варто зазначити, що з 1 квітня українські обленерго різко підвищать тарифи на постачання електроенергії, однак для українців подорожчання не буде настільки істотним.

Як повідомляв портал "Знай.uа" восени 2018 року українців чекають нові правила реєстрації абонентів телекомунікаційних послуг. Чиновники заявили, що дані правила покликані спростити процедуру реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.

У Нацкомісії держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ) заявили, що нові правила дозволять дистанційну реєстрацію абонентів, для чого можна подати електронне або оформлений на папері заяву. Під час подання абонентом заяви про реєстрацію в електронній формі буде можлива електронна ідентифікація особистості: електронний цифровий підпис, BankID та ін.