Українським військовослужбовцям сьогодні можна побажати мудрості та терпіння.

Про це заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута у себе на сторінці в Facebook.

«Свято всіх тих, для кого війна перетворилася на роботу. Складну, щоденну, небезпечну і дуже важливу роботу. І саме їх – усіх наших солдатів, усіх військових, всіх добровольців я вітаю з майбутнім святом. В першу чергу хочу сказати Вам величезне людське спасибі! Кожен з вас зробив для нашої країни в сотні разів більше, ніж вся влада, ніж будь-хто з політиків», — зазначив нардеп.

Тарута впевнений, що кожен з військовослужбовців сьогодні ризикує своїм життям, забезпечуючи Україні настільки дорогоцінний мир.

«Кожен з вас ризикує своїм життям заради майбутнього наших дітей. Кожен з вас ціною власних безпеки і здоров'я забезпечує нам такий дорогоцінний мир в нашому українському Маріуполі, в Києві, у багатьох інших містах України. Спасибі вам за все це, наші мужні і сміливі воїни! Я по праву Вами пишаюся», — підкреслив Тарута.

За його словами, бійцям АТО сьогодні можна побажати мудрості й терпіння, щоб "витримати всю абсурдність і жах війни, яка стала рутиною".

Дивіться: діти привітали українських героїв

Як повідомляв портал "Знай.uа", з'явився повний перелік найкращих подарунків коханому чоловікові на День захисника України.