20 березня народний депутат Юлія Володимирівна Тимошенко ще була в Раді й відповідно зареєструвалася, чого вже не відбулося ні вчора, ні сьогодні. Про це передає Politeka.

Причина в тому, що вночі з 20 на 21-ше березня вона вже вилетіла до Ізраїлю в аеропорт Бен-Гуріон, де пройшла через V.I.P. зал. Але все ж була помічена, коли сідала в лімузин. Вона прилетіла на зустріч з біглим олігархом Ігорем Коломойським, який уперше запропонував їй зустріч не в Женеві, а в Ізраїлі. Про це з власних джерел повідомляє Тарас Чорновіл.

Олігарх саме сюди переносить ті переговори, які "потребують консолідації ресурсів, участі радників, технологів" тощо.

Це виправдано тим, що до себе додому Коломойський нікого з чужих не запрошує, а в місцях можливих зустрічей у Женеві проводити мозкові штурми, наради тощо не надто безпечно.

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

Минулу поїздку Тимошенко до Женеви минулого разу було виявлено миттєво. Тому зустріч у Ізраїлі свідчить, що затівається щось дуже серйозне.

Юлія Володимирівна Тимошенко оселилася в готелі Хаят і вже мала зустріч з олігархом, але після неї не відлетіла до Києва, а залишилася, імовірно для участі в якихось ширших форматах нарад. Організацією візиту та супроводом займався Арон Майберг та компанія Medvinski VIP servise, яка належить вихідцям з України братам Ігорю та Олександру Медвінскі.

Завдяки цьому візиту Тимошенко й за притягнення до відповідальності Савченко не голосувала.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради схвалив подання ГПУ на притягнення до відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Відповідні рішення були одноголосно прийняті на засіданні в четвер, 22 березня.

Усі три подання Генпрокуратури були визнані законними і мотивованими. Після рішення комітету рішення щодо долі Савченко повинна прийняти Верховна Рада.

Пізніше генеральний прокурор України Юрій Луценко і депутат Надія Савченко зчепилися в словесній перепалці під час засідання комітету Верховної Ради.