Військова допомога США: яке озброєння отримає Україна

0

США виділять фінансову допомогу для України на оборонні потреби. Розмір нового пакета становить 350 мільйонів доларів і передбачає поставки летального і нелетального озброєння, а також технічну допомогу і навчання для українських військових.

Про це повідомив сенатор від Республіканської партії Роб Портман, який також є співголовою сенатського зборів по Україні. Він зазначив, що поправку про фінансову допомогу включили в оборонний бюджет США на 2018 рік.

"Вперше ця поправка дозволяє допомогу в посиленні військово-морських можливостей України, які були серйозно деградовані після захоплення Криму Росією. Поправка також передбачає допомогу США в просуванні ключових реформ, включаючи встановлення громадянського контролю над збройними силами, співпраця і координацію з парламентськими зусиллями України щодо здійснення нагляду за Міністерством оборони і збройними силами, а також поліпшення можливостей в галузі сталого розвитку, інвентаризації та безпеки чутливих х іноземних технологій (військові розробки, - ред.) ", - пояснив американський сенатор.

Портман підкреслив, що на Донбас зберігається високий рівень напруги і Росія продовжує вести гібридну війну. Він закликав НАТО і США забезпечити Україні необхідну підтримку в різних сферах, не тільки військовій, для подальшого демократичного розвитку країни.

"Незалежна Україна має вирішальне значення не тільки для Східної Європи, але також впливає на більш широкі інтереси США в регіоні і за його межами. Я радий, що президент підписав це в законі. Зараз я настійно закликаю адміністрацію швидко надати допомогу Україні, в якій вона потребують ", - заявив Портман.

Трамп підписав оборонний бюджет США

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що санкції проти Росії збережуться через її агресивну політику і вони будуть в силі до повного відновлення територіальної цілісності України. Питання анексованого Криму не зніматимуть з порядку денного.

Угорщина готова до консультацій та укладення домовленостей з Києвом
0
09:50 19.01.18
Неоднозначна реакція Росії має пояснення
0
06:53 19.01.18
Політик закликав легалізувати всі ввезені автомобілі
0
23:14 18.01.18
Нардеп не визнала Росію країною-агресором
0
19:10 18.01.18
Доля державного майна зміниться вже завтра. Принаймні, цього вимагали у МВФ
0
18:42 18.01.18
За словами політичного оглядача, реалістичний план реінтеграції прописаний в Мінських угодах
0
17:59 18.01.18
Згідно із законом про реінтеграцію Донбасу люди, які проживають на території ОРЛДО зможуть реєструвати факти народження та смерті безпосередньо за місцем проживання.
0
17:11 18.01.18
Цього року лідер «Батьківщини» ще не з'являлася на публіці
0
16:51 18.01.18
Парламент забув про норми міжнародного права, без яких документ нічого не вартий
0
15:58 18.01.18