Яскраве інтимне життя або нетрадиційна орієнтація - що означає каблучка на пальці Тимошенко

0

Як вже раніше повідомив "Знай.ua", 19 жовтня лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко власноруч написала заяву про складання з себе депутатської недоторканності.

"Знай.ua" звернув увагу на праву руку Леді Ю: на великому і вказівному пальці красувалися два дорогих кільця. Ювелірні прикраси були явно не з дешевих. За нашими прикидками, одне таке кільце (з платини або білого золота) може коштувати від 50 до 100 тисяч гривень.

Самоствердження і свобода

Інтерес також викликало і те, що Тимошенко стала носити кільця на великому пальці руки. До цього за нею такої звички не спостерігалося. Варіант того, що, купуючи кільце, не вгадали з розміром або у Леді Ю схудли пальці - має місце бути, але здається не зовсім правдоподібним.

«Головне бажання власника такого кільця - самоствердитися будь-якими засобами, і в першу чергу - в сексуальному плані, - кажуть психологи. - Кільце на цьому пальці виявляє людину експансивну, емоційну, що володіє величезною енергією. В серцях вона здатна наговорити такого, що оточуючі довго згадуватимуть почуте, як поганий сон».

Відзначається, що переконати в чомусь таку людину - марна трата часу.

У той же час хіроманти стверджують, що великий палець символізує особистість, власне «я».

«Великий палець завжди відокремлений від інших, - розповів нам харківський хіромант Олександр Хлестаков. - Тому і символізує собою прагнення до свободи, незалежність. І будь-яка прикраса на цьому пальці тільки підкреслює ці якості. Іншими словами, людина з кільцем на великому пальці хоче чинити тільки так, як вважає за потрібне, не рахуючись з чужими думками».

Варто додати, що в деяких культурах дівчина носить срібний перстень на великому пальці правої руки, якщо вона відкрита для сексуальних експериментів. У ряді країн (наприклад, у Росії) ця прикраса - своєрідна гучна заява про нетрадиційну, лесбійську орієнтацію її носія. Причому кільце на правому великому пальці у дівчини вказує на те, що у неї вже є подруга, а на лівому, що вона вільна і готова до нових відносин і знайомствам.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що розумне кільце зробить вас спецагентом.

"Легітимний" зробив привабливу пропозицію держохороні
0
14:44 18.01.18
Напередодні чергових переговорів знову підняли звичні теми
0
12:33 18.01.18
Для маркетологів такі настрої лише на руку
0
11:08 18.01.18
Тіла просто вирізали в автомобіля
0
10:39 18.01.18
Українці їдуть для того, щоб прогодувати свої сім'ї
0
09:26 18.01.18
Вона назвала ім'я свого пластичного хірурга
0
09:08 18.01.18
Будь-які домовленості для них - просто пустий звук
0
08:56 18.01.18
Співак сфотографувався на пляжі і поділився знімком в Instagram
0
04:42 18.01.18
Фігура Бузової знову викликала питання у фанатів
0
17:12 17.01.18