Зовсім незрозуміло стало в світі шоу-бізнесу. Чи то слова  перестали лягати на музику, чи може ноги стали підкошуватися. Куди не зайди - суцільна еротика. Зірки остаточно і безповротно втратили сором. Чи можливо це наслідки перегонів "Хто вище, яскравіше і красивіше" ? 

Настя Каменських, яка між іншим виступає під сольною назвою NK, запустила хештег #попакакуким і закликає своїх фанатів прокачувати свої сідниці. Але не все так гладенько як здається, свої заклики вона підтвердила еротичними  фото в Instagram, більш того  вона виклала відповідне відео YouTube і записала пісню.

Анна Сєдокова, або як її люблять називати в простому народі, "філософ з голими грудьми", не показала нічого нового, як кажуть дівчина-загадка, куди не подивися видно всі розгадки. Але зате вона навчила як можна підкачати свою фігуру і підтягнути тіло. Звичайно ж на головних кадрах відео із спортивного залу красувалася п'ята точка Сєдокової.

View this post on Instagram

Я же вам пообещала ) До дня Святого Валентина осталось совсем ничего, но если причина «не в тебе, а во мне» нужно смело отправляться в зал качать попу. И полезно , и парни оценят . Кто за поднимите руку ✋🏼😂 Я не умею с железом . Зато мой собственный вес ( которого не мало ) позволяет мне работать с ним. Ещё я всегда в утяжелителях на ногах. Это мое обязательное утреннее упражнение. Плюс пресс . Ну и растяжка 👅 Вот ещё мои любимые : 🍑 Ягодичный мостик: лягте на спину, ноги согните в коленях. Ступни стоят на полу, руки вдоль тела. Упираетесь пятками в пол и поднимаете бёдра наверх, напрягая ягодицы и не отрывая плечи от пола. Задержитесь на две секунды и вернитесь в исходное положение. Я снимаю утяжелители и кладу их на бёдра. 🍑 Приседания с отводом ноги в сторону: ноги на ширине плеч, руки согнуты в локтях. Присядьте, затем встаньте и отведите ногу в сторону на столько высоко, на сколько это возможно. Вернитесь в исходное положение и проделайте то же упражнение на другую ногу.Можно использовать фитнес-резинки. 🍑 Велосипед: лягте на спину, руки за головой. Сгибайте поочерёдно ноги в коленях, стараясь коснуться локтя противоположной согнутой руки. Правый локоть – левое колено, и наоборот. Ноги все время находятся навесу. 🍑 Перекрестные выпады: встаньте прямо, ноги на ширине плеч, руки согнуты в локтях. Сделайте шаг назад, чтобы правая нога оказалась за левой. Согните ногу в колене. Правое колено должно быть расположено позади вашего левого колена. Ягодицы все время напряжены. Затем сделайте упор на левую пятку, вернитесь в исходное положение и повторите упражнение на другую ногу. 🍑 Стульчик: встаньте спиной к стене, руки вдоль тела. Постепенно присаживайтесь так, будто внизу стоит невидимый стул, но опираясь спиной на стену, образуя угол в девяносто градусов. Через минуту возвращайтесь в исходное положение и повторите упражнение на другую ногу. Три-четыре подхода будет достаточно, для начала. Ещё фитнес показать ? Интересна тема ? 🤔

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Головна ж блондинка країни - Оля Полякова побалувала своїх фанатів новим знімком 17 річної давності. Поп-співачка показала свою ідеальну фігуру в такому юному віці. Навіть у свої 18 Полякова була не проти оголитися.

"Якщо б у мої 18 був Instagram я була б його зіркою! З днем закоханих)) Любіть себе, ця любов завжди взаємна! Мені тут 18", - підписала знімок красуня.

Зоряні підписники встигли прокоментувати це фото 

" Оля зараз крутіше ! "

Нагадаємо, раніше "Знай.ua" писав про те як популярна блондинка безбожно витрачає гроші на вбрання. Фанати були ошелешені коли Полякова кілька разів за шоу поміняла свої наряди. "Вибирайте разом зі мною".

Також "Знай.ua" повідомляв про жіночу хоробрість. Всі бояться, а вона зробила. Як Ольга Полякова заспівала соло. Тепер поп-співачкою захоплюється вся країна.

Раніше "Знай.ua"  інформував про те, як почувається вагітна Настя Каменських. За що NK не полюбили її фанати.