Щороку День залізничника України відзначається 4 листопада. Звичайно, це професійне свято, в який прийнято вітати всіх працівників цієї сфери. А чи заслуговують вони цього? Адже зараз поїзди, які курсують в Україні асоціюються з смердючими шкарпетками, брудними туалетами і не найсмачнішим чаєм. Поки що, про комфортні та швидкі поїзди ми можемо тільки мріяти. Але в День залізничника України ми вирішили розповісти вам, чим же все-таки зуміла відзначитися Укрзалізниця.

Найдовший маршрут

Зараз його вже скасували, але, тим не менш, 10 років тому існував маршрут Харків-Владивосток. Він занесений в Книгу рекордів Гіннеса, як найдовший. Його тривалість 9713 км. І все це на звичайному поїзді. Складно уявити, як люди тиждень перебували там. А найцікавіше, що його скасували не тому, що люди не хотіли більше терпіти. А тому, що квитки були занадто дорогими.

Вагони-салони

Трохи золота нікому не завадить. Саме з таким гаслом робили ці вагони. Схоже, що у нас з крайності в крайність. Або ж ти намагаєшся заснути під аромат чиїхось шкарпеток, або ж їдеш, ніби в 5-зірковому готелі. У цих вагонах є і вітальні, і в спальні, і душ, і кухня. Все це обладнано так, що позаздрить будь-який готель. Але от заплатити за це потрібно буде дуже багато.


Популярні новини зараз
Комунальники встановлюють нові тарифи з 1 травня: кому приготуватися до подорожчання Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще

Трохи полунички

Ну і найцікавіше наостанок. Приблизно рік тому в залізничній газеті вийшла досить цікава стаття, де можна було прочитати кілька лайфхаків з приводу сексу в поїздах Укрзалізниці. І, як ми бачимо, їм справді було що розповісти.

Трохи скидається на любовний потяг, який курсує між Парижем і Венецією. Але от тільки там є і двоспальне ліжко-полиця і душ. А ось у наших поїздах ви можете розраховувати тільки на те, що вас не помітять.

Дивіться: У Харкові відзначили День залізничника України

Нагадаємо, що 4 листопада День залізничника України.