Щасливих людей в світі було б більше, якби в кабінетах біології, поряд з класифікацією рослинного світу висіли плакати з простими істинами про секс.

Про це пише "Новий час"

Але поки Міносвіти думає, що запорука душевної гармонії в умінні розрізняти види кореневих систем, нам нічого іншого не залишається, як осягати ці пункти в зрілому віці. Добре, що для сексу не буває пізно.

1. Прелюдія в сексі починається задовго до розстібання ґудзиків.

Ми добре засвоїли, що секс потребує прелюдії з обов'язковим вином і свічками. Це так в'їлося в нашу свідомість, що ми навіть не цікавимося очікуваннями від прелюдії один у одного.

2. Сексуальність не продається в магазинах білизни.

Ваша сексуальність — в любові до власного тіла і впевненості. Не розраховуйте на психологічну підтримку еротичних трусиків в ліжку, якщо сумніваєтеся в привабливості своїх ніг.

3. Секс — не валюта, якою платять по боргах.

Ніколи не використовуйте у відносинах секс як валюту. Інакше у вас буде все, крім хорошого сексу і міцних відносин.

4. Всі жінки люблять секс.

Жінки люблять секс набагато більше, ніж квіти або солодке. Вони не менше за чоловіків отримують задоволення від сексу. Є дві паралельні статистики: 20% жінок отримують оргазм під час статевого акту і 98% жінок отримують оргазм під час статевого акту при стимулюванні клітора.

5. Секс-іграшки — для тих, хто любить секс.

Не варто позбавляти себе додаткового задоволення, заявляючи, що секс-іграшки тільки для одиноких. Це як ходити без очок при поганому зорі, побоюючись, що вони посадять зір.

6. Розповісти про насильство — ознака сили.

Говорити про насильство з близькими, лікарями, психологами — це ознака вашої внутрішньої сили. Соромно бути мудаком.

7. Мастурбація — для всіх.

Мастурбація — це емоційна розрядка, яка необхідна як чоловікам, так і жінкам. Навіть з міркувань здорового психологічного стану.

Нагадаємо, діти, які з двох років уміють включати планшет, розблокувати телефон, шукати потрібну інформацію в інтернеті і обходити батьківський контроль, виявляються дивно темними в питаннях сексу з протилежною статтю і його наслідків для організму.

Крім того, останнім часом хакери все частіше стали полювати на оголені фото знаменитостей, а їх жертвами стають не тільки голлівудські зірки, але й російські.

Дивіться сюжет про стосунки

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", виродки накачали дитину наркотиками і продавали для розваг.