Журналістка Ксенія Собчак яка заявила про участь у виборах президента Росії вирішила прокоментувати гучний секс-скандал, в який влучила російська модель Анастасія Вашукевич (Настя Рибка).

Собчак назвала кремлівську повію поганим прикладом для жінок.

"Ця історія глибоко ображає мене як жінку. Друзі мої, не можна ставитися до жінки, як до речі. Я хотіла б, щоб загальний осуд викликав не тільки досить очевидний факт корупції, але й обурлива поведінка можновладців щодо безправної дівчини. Що б там про себе не уявляла героїня омерзительной історії з "Татом" і "Русланом", вона в цій історії – жертва. Чому ніхто з тих, хто обурився тим фактом корупції, не сказав жодного слова на захист самої дівчини? Хіба не огидно, що зараз, в кінці 2010-х, наше суспільство, як і раніше недалеко пішло від практик незабутнього Петра Лістермана? Що з нами не так, якщо амбітна і недалека шукачка пригод з Бобруйська добровільно вибирає такий сумнівний шлях до успіху і слави – від Дерипаски до Приходько? Мені хотілося б, щоб у російських жінок був перед очима приклад іншого життя, щоб вони могли покладатися на свій розум, талант і самостійність, а не на заступництво сластолюбних папіків", - написала суперниця Путіна.

Рибка не забарилася з відповіддю журналістці.

"Ми просто кайфуємо. Світ дружелюбний. Він підігнав мені, студентці з Бобруйська, чудового мільярдера! Спасибі йому за те, що у мене в житті були всі ці емоції і відчуття! Я ні кого не засуджую! Так чому ви шкодуєте мене і засуджуєте їх?" - заявила Анастасія.

Як повідомляв портал "Знай.uа" чиновник вищого рівня Сергій Приходько, який нещодавно опинився в центрі гучного секс-скандалу, виявився одним з найбільш непублічних російських державних службовців.