У Мережі з'явився офіційний тизер 47 Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість", який надало Державне агентство з питань кіно. Захід відбудеться 27 травня - 3 червня. Про це повідомляють ЗМІ.

"Монтаж і саунд-дизайн: Маша Матвєєва, випускниця Kyiv Academy of Media Arts", - інформують в агенції.

Там зазначають, що 47-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" - це 200 фільмів, 3 кінотеатри, фестивальне містечко з кінозалом під відкритим небом на Поштовій площі і Molodist Modnight Cinema Club у клубі "ПБК" (Труханів острів). Девіз фестивалю: "Молодість" - кіно без шаблонів!

Також нагадують, що триває акредитація преси на КМКФ "Молодість".

Нагадаємо, два українських фільми, які отримали підтримку Держкіно, потрапили до конкурсної програми 71-го Каннського міжнародного кінофестивалю – він відбудеться з 8 до 19 травня.

"9 травня о 10.00 другу за значимістю на фестивалі конкурсну програму "Особливий погляд" (Un Certain Regard) відкриє світова прем'єра фільму українського режисера Сергія Лозниці "Донбас". Фільм створювався в копродукції Німеччини, України, Нідерландів, Франції і Румунії і в грудні 2017 року був профінансований фондом Eurimages. Українським партнером фільму стала кінокомпанія Arthouse Traffic, продюсер – Денис Іванов", – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що в цьому році головою журі програми "Особливий погляд" обрано актора Бенісіо дель Торо.

Програма роботи Українського національного павільйону заплановано таким чином, щоб максимально широко представити потенціал української кіноіндустрії на відомій професійній платформі Marche du Film.

Кіноринок відвідають десятки українських продюсерів, відбудуться ринкові покази українських фільмів. Також українська компанія 435 FILMS організовує скринінг ігрового повнометражного фільму Тоні Ноябрьової "Герой мого часу".

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Дедпул несподівано приміряв підбори.