Мережа кишить пророцтвами про те, що саме сьогодні, 16 серпня, Землі і людству прийде кінець.

Вчені та астрологи з усіх сил намагаються спростувати навязивую теорію конспірологів про те, що сьогодні на Землі почнеться апокаліпсис.

Прихильники цієї теорії стверджують, що планета Нібіру знаходиться від нас на рекордно близькій відстані. Після зіткнення двох космічних тіл Земля почне поступово віддалятися від Сонця, без тепла якого все живе скоро загине. Крім того, Нібіру має потужний вплив на виверження вулканів всієї Сонячної системи, що також може спровокувати кінець світу.

За словами астролога Влада Росса, при нашому житті кінець світу не настане. Він стверджує, що найближче небезпечне космічне явище станеться років через десять.

"Найнебезпечніший момент, який тільки можна собі уявити, буде не раніше 2029 року, коли астероїд Апофіс максимально наблизиться до Землі. Та й то, з імовірністю в 99% можна стверджувати, що він не впаде на Землю. Апофіс у перекладі це «ангел смерті для всього живого і земного». Очікується, що це станеться в п'ятницю, 13 квітня 2029 року. Наступного разу цей астероїд, пролітаючи по своїй орбіті, знову підійде близько до Землі в 2036 році", – пояснив Гросс.

Більше того, ніякі телескопи досі не засікли так зване наближення планети-вбивці.

Відповідно до іншої теорії, 16 серпня на Землю впаде гігантська, зелена комета під назвою "Неймовірний Халк". На відміну від Нібіру, комета C/2017 S3 дійсно існує і була названа на честь героя коміксів Marvel.

Але навіть це зближення критичним назвати не можна. Швидше за все, вона ще в липні розпалася на частини.

Має свою думку з приводу комети і астролог.

"А ось що стосується комети, з якою пов'язують різні несприятливі для Землі сценарії, то можу сказати, що комети завжди вважаються провісниками катаклізмів, техногенних катастроф, цунамі і землетрусів. До речі, зараз почалися землетруси, зокрема, трясе Аляску. Комети дійсно вносять хаос", – підкреслив Росс.

Нагадаємо, що Землю накриє вогненний армагеддон, врятуються одиниці.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", таємнича Нібіру знищить Землю в найближчі дні.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що дослідники назвали місце порятунку.