Фотожурналіст "Magnum Photos" Ян Беррі (Ian Berry) в 1982 році зняв серію вуличних фотографій про життя радянських одеситів.

Беррі народився в 1934 році в Престоні, Ланкашир, пише Телеграф.

Молодий фотограф виявився єдиним, хто в 1960 році документував масове вбивство в Шарпевілі. Щоб довести невинність жертв, його фото навіть використовувалися в суді.

Його роботи публікували у Esquire, Fortune, Geo, Life, National Geographic, Paris-Match і Stern.

З 1964 році Беррі подорожував по світу і знімав документальні фото, що відображають соціальну і політичну боротьбу в Китаї, Республіці Конго, Чехословаччині, Ефіопії, Ізраїлі, Ірландії, В'єтнамі та в країнах колишнього Радянського Союзу.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

У 1982 році Ян Беррі побував в Одесі і зняв серію фотографій про життя радянських одеситів. Ось якою він її запам'ятав:

Біля пам'ятника герцогу Эмманюэлю де Рішельє перед знаменими Потьомкінськими сходами.

На репетиції шоу маріонеток в театрі.

У парку Шевченка.

На задньому плані Оперний театр.

На Староконном ринку.

Собор святого Пантелеймона.

Один з учнів музичної школи Столярського грає на скрипці під акомпанемент фортепіано.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Юрій Ігнатов, фотограф з Києва і завзятий мандрівник, з допомогою дрона зробив неймовірні знімки Києва з висоти.

Фотографії столиці фотограф опублікував на своїй сторінці в Facebook. На опублікованих Юрієм видовищних кадрах - район Гідропарку, ВДНГ та інші місця столиці.

Більш того, фотограф навіть поділився коротким гайдом, як зробити подібні знімки.

"Що потрібно, щоб зробити такий кадр? Взяти себе і дрон, поїхати в крайній край Гідропарку ближче до 7 вечора, вилетіти над Дніпром, ігноруючи всі попередження про сильному вітрі і періодичні пропадання сигналу, зробити штук 50 знімків з різною експозицією, повернутися додому, взяти ноутбук, згадати, що ти колись був фотографом, склеїти три з них в фотошопі, потім трохи шамансва і виходять ці знімки", - написав фотограф в коментарях до знімків над Дніпром.