Людство стало свідком першого космічного балету в історії. Надважка ракета Falcon Heavy, всупереч бурчанню скептиків, філігранно вивела на геліоцентричну орбіту електрокар Tesla Roadster. Під час запуску в Теслі грала "Space Oddity" Девіда Боуї.

Дороге авто відтепер стало по-суті штучним супутником Сонця. Орбіта нового пасажира Сонячної системи перетинає орбіту Марса.

За трансляцією спостерігало все прогресивне людство. Спочатку був розкішний старт, під час якого рев двигунів не зміг заглушити радість інженерів SpaceX.

Потім бічні прискорювачі синхронно відділились та відразу ж поринули до Землі. Обидва прискорювачі приземлилися куди належить, зробивши це практично в одну секунду!

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

А на орбіті в цей час відбувалося щось не менше дивовижне: манекен в кабріолеті почав свій шлях до зірок. У салоні на панелі на всякий випадок написано "Не панікувати".


Костюм, який так добре сидить на пілоті, теж не зовсім звичайний. Ілон планує найближчими роками одягнути в такі лати всіх космонавтів.
Tesla Roadster, яка належить Ілону Маску, везе гостинці для інопланетян. Машину навантажили книгою Дугласа Адамса "Автостопом по галактиці", а заодно рушником (без якого не можна подорожувати в космосі). Так само в посилці є і романи Айзека Азімова.

Спостерігати за мандрівкою космомена можна в прямому ефірі:

А ми натомість приступаємо до найбільш веселої частини цієї історії – до мемів і жартів, масовий викид яких в інтернет викликала ця неймовірна подія.

Як повідомляв портал "Знай.ua", ракета-носій Falcon Heavy, яку успішно запустила компанія SpaceX, використовувала в якості корисного вантажу особистий автомобіль Ілона Маска - червоний Tesla Roadster, який залишився у відкритому космосі. Машина буде літати навколо Сонця сотні мільйонів років і може досягти орбіти Марса