Видобуток і привласнення ресурсів космічних об'єктів заборонена міжнародним Договором про космос", однак в останні кілька років США і Люксембург намагаються обійти цей договір прийняттям національних законів. Росія збирається підняти це питання на засіданні комітету ООН і внести законодавчу заборону на подібні дії.

У "Договорі про космос", який був підписаний в 1967 році, вже містяться основні принципи освоєння позаземного простору: рівний доступ в космос, неприсвоение космічних об'єктів та їх ресурсів, неможливість дискримінації.

Раніше NASA повідомило, що запустить у космос "кубсаты". Це маленькі дрони, які дозволяють дослідникам тестувати нові технології, а їх відносно просте внутрішнє пристрій дає досвід для вчених.

Популярні новини зараз
Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

Один такий кубсат, недавно випущений на орбіту з борту Міжнародної космічної станції, є важливим прикладом використання супутників цього класу для цілей астрономічних досліджень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що знайдено спосіб запустити конвеєр геніїв".