Відомий російський співак, кумир мільйонів дівчат-підлітків 90-х Діма Білан часто тішить шанувальників новими фотографіями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Співак не втомлюється підігрівати інтерес фоловерів до свого життя і в цей раз показав кадри зі зйомок нового кліпу. От тільки всі подробиці тримає в секреті.

Так, на своїй сторінці в Instagram артист опублікував ряд фотографій в незвичайному образі і в незвичних локаціях. На фотографіях співак позує стоячи і сидячи в сірому костюмі з чорною сорочкою під піджаком. На обличчі Білана густі вуса і борода, які він відростив спеціально для зйомок нового кліпу. В підписі до фотографій артист трохи розповів про те, що відбувається.

View this post on Instagram

Создавали настроение буквально в пространстве ,которое было не подготовлено для съёмок подобного рода , но атмосфера передана ! Угол зрения @multikov и скорость и цепкость взгляда не может не вдохновлять !! Я сам люблю так работать , когда ассистент ,свет ,камера ,актёр и способность фотографа увидеть художественное. Я глядя на эти пространства , правильно снятые , вспоминаю массу историй с домами культуры , институты и чувствую запах периода СССР , В основном книжно-ванильного с примесями пыли .. #билан #димабилан #планетабилан #соцреализм

A post shared by Dima Bilan (@bilanofficial) on

"Створювали настрій буквально в просторі, який не був підготовлений для зйомок подібного роду, але атмосфера передана! Кут зору @multikov і швидкість і чіпкість погляду не може не надихати! Я сам люблю так працювати, коли асистент, світло, камера, актор і здатність фотографа побачити художнє. Я, дивлячись на ці локації, правильно зняті, згадую масу історій з будинками культури, інститути і відчуваю запах періоду СРСР, В основному книжково-ванільного з домішками пилу", - підписав знімки артист.

View this post on Instagram

Доброе ! Ну что могу сказать я .., это были незабываемые 3 дня и материал ,который отсняли претендует , на мой взгляд, на звание *такого ещё не было* - комедия , ситком , фэнтези ну и немного мелодрамы , в общем фан фан фан☺️ , разнообразим нашу действительность яркими красками и историей 😆😌🤩! в общем закрутили сюжет ! Вчерашний день окончательно все расставил на свои места 🙌🏼 ! А сегодня не могу встать , все мышцы ломит.,! а вы как там ? #билан #димабилан #молния

A post shared by Dima Bilan (@bilanofficial) on

Шанувальники не пройшли повз і почали обговорювати в коментарях Діму Білана і його незвичайну фотосесію.

"З усієї серії тільки передостання фотографія сподобалася. Відображає саме той настрій, який описав", "З вашим досвідом фотосесії фотографу було цікаво і легко. Народжений в СРСР", "Фотографіям підійшла б назва "впасти в минуле", в СРСР", "На деяких фотографіях портрети по атмосфері схожі на портрети вождів СРСР", "Назад у минуле", "Суцільні теплі відтінки. Саме нам у стрічку в такі сірі і холодні будні", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, у столиці РФ популярний російський співак Діма Білан потрапив у ДТП.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що нові фото Діми Білана не на жарт налякали його фанаток.

Також портал "Знай.uа" писав, що Діма Білан записав відео, в якому розповів всю правду про ДТП.