У четвер, 8 листопада, з'явилася інформація про стан здоров'я української співачки Світлани Лободи, яка нещодавно перенесла серйозну операцію на нирці. Артистка дала відверте інтерв'ю Андрію Малахову в телепередачі "Прямий ефір".

"Почалося з того, що 18 жовтня на мій День народження у мене почалися прогони концертів. Ми репетирували один із складних номерів з траволатором. Моя нога потрапляє в траволатор і її починає засмоктувати всередину. Це було так боляче і так страшно, але я репетирувала в кросівках дуже великих. Це допомогло", — розповіла Лобода.

Вона також повідомила, що одному з членів команди вдалося вчасно вимкнути механізм. Лобода розповіла, що найбільше її налякало те, що людина, яка повинна був стежити за траволатором просто покинула своє місце.

Раніше повідомлялося, що скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно знаменитість раптово  потрапила в лікарню з обструкцією нирок. Так, артистка перенесла операцію, після якої тут же поділилася з фоловерами подробицями хвороби і навіть перенесла кілька концертів. 

View this post on Instagram

Мои дорогие... Пишу и плачу от боли и обиды Все, что со мной произошло за последние дни, причинило много боли и разрушило наши планы на встречу. Я так ждала этих концертов. Последние полгода мы круглосуточно готовили наше шоу. я хотела порадовать вас, удивить, вдохновить, отдать вам все, что накопилось во мне - всю мою любовь, все мои песни! Но жизнь - непредсказуема. Беда всегда приходит неожиданно и меняет все. Маленький камушек стал краеугольным. Мне потребовалась срочная операция. Врачи дали 3 минуты для принятия решения. У меня не было выбора... Вчера меня прооперировали. Я понемногу прихожу в себя. Пока сложно поверить в происходящее. Но я - фаталист, а значит все так как должно быть. Я благодарю всех за поддержку и обещаю: мы еще споем! . Наши партнеры, с большим трудом, нашли новые даты встречи: концерт запланированный к проведению 25 октября, переносится на 17 января 2019г. концерт запланированный к проведению 26 октября, переносится на 18 января 2019г. концерт, запланированный к проведению 28 октября, переносится на 20 января 2019г. если вы не сможете посетить наши концерты в январе, вы имеете возможность сдать билет. Все приобретенные билеты действительны на новые даты без обмена. Берегите себя и своих близких! Я обещаю скоро выйти на связь и поговорить с вами лично!

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on

"Мої дорогі...Пишу і плачу від болю і образи Все, що зі мною сталося за останні дні, заподіяло багато болю і зруйнував наші плани на зустріч. Я так чекала цих концертів. Останні півроку ми цілодобово готували наше шоу. я хотіла порадувати вас, здивувати, підбадьорити, віддати вам усе, що накопичилося в мені - всю мою любов, всі мої пісні! Але життя - непередбачуване.
Біда завжди приходить несподівано і змінює все", - написала співачка.

Нагадаємо, Тілль Ліндеманн забрав Лободу з лікарні.

Раніше Знай.ua повідомляв, що лідера групи Rammstein прямо запитали про стосунки з Лободою.

Також Знай.ua писав, що дочка Лободи видала нову любов скандальної артистки.