22-річна дочка відомого актора Юена Макгрегора Клара знялася у відвертій фотосесії.

View this post on Instagram

‘ We don't read and write poetry because it's cute. We read and write poetry because we are members of the human race. And the human race is filled with passion. And medicine, law, business, engineering, these are noble pursuits and necessary to sustain life. But poetry, beauty, romance, love, these are what we stay alive for. To quote from Whitman, "O me! O life!... of the questions of these recurring; of the endless trains of the faithless... of cities filled with the foolish; what good amid these, O me, O life?" Answer. That you are here - that life exists, and identity; that the powerful play goes on and you may contribute a verse. That the powerful play *goes on* and you may contribute a verse. What will your verse be?’

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on

Кадри з чорно-білій фотосесії з'явилися в Instagram самої Клари. Автором знімків став відомий фотограф Андреа Мете.

View this post on Instagram

Let’s all meet up in the year 2000

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on

Старша дочка Макгрегора і Ів Мавракіс з'явилася на знімках абсолютно голою, прикриваючи найінтимніші місця руками. У підписі до фото дівчина написала, що присвячує фотосет поезії, любові та красі.

View this post on Instagram

rainy Brooklyn with @andreamete

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on

"Ми не читаємо і не пишемо поезію через те, що вона мила. Ми читаємо і пишемо поезію тому що ми члени людської раси. А людська раса не може жити без пристрасті. Медицина, право, технології, бізнес – все це благородні заняття, необхідні для підтримки життя. Але поезія, краса, романтика і любов – це саме те, чим ми живемо", - написала вона.

Варто відмітити, що на даний момент Клара будує кар'єру моделі і фешн-фотографа. Вона закінчила художню школу, в якій навчалася професійній зйомці.

Нагадаємо, актор Юен МакГрегор вкотре заговорив про повернення до ролі Обі-Вана в "Зоряних війнах". На цей раз це сталося під час прес-туру фільму "Крістофер Робін". 

Раніше Знай.иа повідомляв, що 22-річна дочка шотландського актора Юена Макгрегора Клара знялася для популярного чоловічого глянцевого журналу Playboy.

Також Знай.ua писав, світська левиця, власниця власного косметичного бренду, сестра Кім Кардашьян, Кайлі Дженнер порадувала фоловерів в Instagram трепетним привітанням мами. Так, Кріс Дженнер 5 листопада виповнилося 63 роки. З цього приводу всі дочки виклали дуже зворушливі спільні фото і написали безліч теплих слів.