Поп-королева, письменниця, режисер, продюсер, модельєр і щаслива багатодітна мама у четвер, 16 серпня відзначила ювілей - Мадонні виповнилося 60 років.

Кар'єра Мадонни розпочалася у 1979 році. За весь час співачка встигла випустити тринадцять студійних і п'ять концертних альбомів, шість збірників і 82 сингли, дати сотні концертів в усіх куточках світу, а також потрапити до Книги рекордів Гіннеса, як найбільш комерційно успішна виконавиця.

Крім пісень Мадонна виступала продюсером, актрисою, режисером і дитячою письменницею. Також артистка є благодійницією і послом доброї волі ООН, вонаі активно допомагає організаціям, що борються зі СНІДом та іншими глобальними проблемами людства.

Зазначимо, свій день народження Мадонна вирішила відсвяткувати у Марракеші - стародавньому місті в Марокко, яке давно їй подобається. Про своє перебування в цьому місті вона написала у Instagram. Характерно, що з нагоди візиту Мадонни на головний і загальнодоступний ринок Марракеша місцева поліція забезпечила посилений контроль на підходах до пам'ятки архітектури.

Зазначимо, що зірка провела на сцені практично сорок років життя. За період своєї кар'єри вона не лише зуміла заслужити любов і повагу мільйонів слухачів по всьому світу, але також і вельми часто наражалася на критику через власну схильність до провокаційних вчинків. Зокрема знаменитість нерідко демонструвала оголене тіло на публіці.

Пропонуємо вам добірку найгарячіших фотографій Мадонни за період її музичної та світської діяльності.

Нагадаємо, коханка Мадонни поділилася пікантними подробицями з життя поп-зірки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Королеві епатажу Мадонна не раз піддавалась різкій критиці за свої скандальні витівки.

Також "Знай.ua" писав про те, як змінювалось тіло Мадонни за півстоліття.