Декілька місяців тому соцмережі вразила новина про те, що фронтмен гурту "Ленінград" Сергій Шнуров і його дружина Матильда вирішили розлучитися. Спочатку музикант попросив на своїй сторінці не лізти в їхні стосунки і не очорняти все безглуздими здогадами. Майже три місяці мовчання і ось Матильда нарешті поставила крапку в популярній темі, опублікувавши фото свідоцтва про розірвання шлюбу. Тепер молоді люди офіційно не разом.

"Офіційне. Щоб припинити всі погані домисли і чутки", - написала Матильда. Вона також додала, що розділ майна між колишнім подружжям "стався за обопільною згодою".Нещодавно стало відомо, що відома російська співачка Рита Дакота заявила про розлучення зі своїм чоловіком - співаком Владом Соколовським після трьох років шлюбу.

В цей час шанувальники активно відстежують всі оновлення, що виходять в Instagam Шнурова і навіть встигли виділити почесну "напарницю по фото": а що, якщо це нова обраниця артиста? Цю роль користувачі виділили для дівчини зі стрижкою "під нуль" по імені Ксенія Никифорова. Приводом для чуток послужили спільні знімки музиканта і Ксенії в соцмережах. Примітно, що фото були опубліковані в Instagram-акаунті Никифорової, але зовсім скоро панянка їх видалила.
Трохи пізніше Никифорова відійшла на другий план, і увагою публіки заволоділа популярна акторка Оксана Акіньшина, з якою у Шнурова колись вже був роман. Молоді люди прожили разом декілька років. Примітно, що на той момент Акіньшиній було лише 15 років. Через 11 років після їхнього розлучення в мережі почали поширювати спільні фото Сергія та Оксани, на яких вони обнімалися, що і стало приводом для пліток.
Нагадаємо, як музикант з дружиною з'ясовували стосунки в мережі.

Як повідомляв Знай. ua, Шнуров одним поцілунком змусив всю країну себе ненавидіти.

Також Знай. ua писав, що скандальний Сергій Шнуров після розриву з Матильдою написав новий шедевр.