Учасник смертельної ДТП Яніс Фібігс, в результаті якої загинув легендарний музикант Віктор Цой, вперше розповів про свої почуття і душевні муки, які він відчуває після аварії донині, пишуть російські ЗМІ.

За його словами, він кожен рік з жахом згадує той день, який повністю змінив його життя.

Тоді суд визнав чоловіка винним у смертельному ДТП, але шанувальники досі вважають його "вбивцею" кумира. Через що, протягом 28 років Фібігс відчуває муки совісті.

"Я намагаюся не спілкуватися з журналістами. Я розумію, телебаченню треба робити рейтинги, гроші. А для мене це обертається кошмаром. Я кожен раз з жахом чекаю цю дату, яка змінила моє життя", - поділився Яніс.

Популярні новини зараз
Кожному пенсіонеру підвищать індивідуально: у кого зміняться виплати Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще

Також він розповів, що раз на рік, увечері 15 серпня, чоловік приїжджає до пам'ятника, встановленого на місці аварії.

Лідер групи "Кіно" загинув в аварії під Ригою 15 серпня 1990 року. У той нещасливий день він на своєму "Москвичі" врізався в пасажирський "Ікарус".

Нагадаємо, в мережі з'явився офіційний трейлер біографічного мюзиклу про Віктора Цоя - "Літо" Кирила Серебреннікова. Фільм розповідає про початок творчого шляху Віктора Цоя і групи "Кіно", про його взаємини з Майком Науменко, його дружиною Наталею і багатьма, хто був в авангарді рок-руху Ленінграда 1981 року.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 21 червня 1962 року народився засновник і лідер рок-групи "Кіно" Віктор Цой. Сьогодні, 21 червня, він відзначив свій 56-й день народження. Музика Цоя кардинально змінила російський рок, а виконавець став кумиром кількох поколінь — армія його шанувальників постійно зростає.

Також "Знай.uа" писав, суперечлива пропозиція директора Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича про заборону ряду російських музичних і літературних діячів практично розділила суспільство на два табори. Втім, судячи з усього, ідея не витримує критики.