Чудовий матч видала збірна Хорватії в матчі проти збірної Аргентини в рамках квартету D на груповій стадії чемпіонату світу. Перший тайм гри в Нижньому Новгороді завершився нульовою нічиєю.

На початку другого тайму Анте Ребич скористався помилкою оборони аргентинців і голкіпера Віллі Кабальєро. Нападаючий Айнтрахта красиво відправив м'яч у ворота латиноамериканців і зробив на 53-й хвилині рахунок 1:0 на користь хорватів, повідомляє "Знай.Sport".

Дивіться: Аргентина-Хорватія, 0:1

Аргентинці побігли відіграватися, але балканці вміло грали в захисті і на контратаках. У підсумку на 80-й хвилині півзахисник Реала Лука Модріч розкішним ударом зробив рахунок 2:0.