Процес "втягування" у навчання після літніх канікул - це завжди важко, причому як для школяра, так і для батьків.



Портал Сlutch пропонує декілька креативних методик, які допоможуть дитині легко запам'ятати ненависну таблицю множення, перетворивши навчальний процес на захоплюючу гру. Що ж, давайте дізнаємося про них детальніше.


Множте на картках

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив українців про важливе оновлення: що змінилося Астролог побачив у травні "лихо" для України Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого
Показати ще

Тут потрібні картонні прямокутні картки, їх можна купити, а можна зробити з дитиною самостійно. На одній стороні пишемо приклад, на зворотному - відповідь. Розкладаємо їх квадратом так, щоб відповідь була зверху. Закриваємо очі і навмання вибираємо одну з карток. Дитині пропонується назвати якомога більше способів із таблиці множення, якими можна отримати це число. До речі, це можна перетворити на змагання, тоді азарт зробить гру ще цікавішою.


Квест-множення

Цей спосіб підходить батькам, які можуть витратити досить багато часу, щоб приготувати для дитини складне творче завдання. Для основи візьми 6-7 прикладів множення і намалюй карту скарбів, не забувши зробити підказки. Розгадкою може бути що завгодно: кількість вазонів з квітами, лампочок в квартирі, подушок або дверей.


Множимо віршами

В інтернеті можна знайти величезну кількість пісень і віршів, вивчаючи які дитина вчить і таблицю множення. Всі вони розраховані на різний вік, тому і методи донесення інформації різні за складністю. Важливо не залишати дитину одну перед екраном, а допомагати розучувати пісеньку або віршик.


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як виглядає школа очима українського випускника.