Українське Міністерство освіти і науки прийняло рішення продовжити вступну кампанію. Зазвичай вона закінчується у серпні, але в цьому році фінішує 1 жовтня.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства. Так, вступників на регіональне і державне замовлення будуть додатково приймати в установи профосвіти додатковий місяць.Рекомендацію вчитися на бюджеті вже отримало 52 тисячі абітурієнтів і вже зараховані на бюджетну форму навчання у вузи."Це потрібно для забезпечення рівного права громадян на отримання професійної освіти відповідно до здібностей і нахилів та виконання установами профосвіти регіонального та державного замовлення", - пояснюють представники Міністерства освіти.Нагадаємо, один з найпоширеніших стереотипів, що стосуються навчання за кордоном, — що це божевільно дорого. Мало хто знає, що деякі країни Європи надають освітні програми з нульовою або мінімальною вартістю навчання.

Як повідомляв "Знай.ua", у Львові літня школа україністики "Крок до України" буде вчити солов'їній представників з шести країн. Навчання, яке проходило з 16 по 29 липня у Львові, представлено в рамках ХІ Міжнародної школи україністики.

Також Знай.ua писав про те, що тим українцям, чиї діти готуються до вступу в університет за кордоном, варто звернути увагу на кілька важливих моментів, перш ніж відправити дитину за кордон: існує великий ризик нарватися на "шарашкину контору", диплом з якої не визнають в інших державах.

Список кращих вузів України очолили київські університети, серед яких Київський технічний університет ім. Сікорського та КНУ ім. Шевченка. Далі йдуть Харківська їм. Каразіна та Сумський державний університет та Львівський Національний університет.