У грудні 2017 року частка проблемних кредитів в українській банківській системі скоротилася з 54,89% до 54,54%. Про це повідомляє Politeka з посиланням на прес-службу Нацбанку.

Загальний обсяг кредитного портфеля українських банків у грудні минулого року зріс на 3,16%, до 1,091 трлн грн.

У держбанках частка проблемних кредитів у грудні 2017 року виріс на 0,94%, до 71,12%. Найбільш значне зростання проблемної заборгованості продемонстрував націоналізований ПриватБанк. У ньому частка проблемних кредитів за місяць збільшилася на 1,6% до 87,64%.

Серед банків з іноземним капіталом частка проблемних кредитів у грудні минулого року знизилася на 2,41% до 41,01%. Серед банків з приватним українським капіталом цей показник скоротився на 0,13% до 24,08%.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців
Показати ще

Неплатоспроможні банки зменшили частку проблемних кредитів на 15,42%, до 43,02%.

У Міністерстві фінансів планують у майбутньому продати ПриватБанк. Через 5 років йому мають намір додати ринкової вартості, щоб держава могла отримати максимальний дохід.

За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, зараз держава володіє близько 55% активів у банківському секторі. У Мінфіні вважають це вимушеної ситуацією, в якій держава виявилося, коли націоналізував ПриватБанк, щоб врятувати 20 млн його клієнтів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що клієнтів Приватбанку накрила хвиля шахрайства.