У 2019 році лоукостер Ernest Airlines запустить два прямих авіарейсу з Харкова до Італії. Про це заявив президент авіакомпанії Ель Таннір:

"Перші рейси Ernest Airlines почнуться вже в березні за двома напрямками: Харків - Мілан і Харків - Рим", - заявив він, додавши, що в Україні компанія працює з минулого року.

У свою чергу Беккер підкреслив, що в Харківській області навчаються багато студентів з інших країн, тому відкриття нових авіарейсів "буде тільки сприяти розвитку цієї сфери". 

На зустрічі також було озвучено пропозицію провести в Харкові Дні Італії. Марк Беккер також запросив на міжнародний економічний форум, який відбудеться в Харкові у вересні.

Ernest Airlines

італійська авіакомпанія зі штаб-квартирою в Мілані. Основний центр компанії розташований у Тирані, Албанія. Авіакомпанія являється лоу-кост перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки. Основні рейси здійснюються між Італією та Албанією, Україною, Румунією та Іспанією.

Бронювання квитків 

Авіакомпанія Ernest SpA була заснована 16 жовтня 2015 року. В квітні 2017 року авіакомпанія отримала сертифікат авіаперевізника (AOC) та ліцензію на експлуатацію, та стала повноцінним італійським авіаперевізником.

напрямки Ernest Airlines

Польотами Ernest Airlines управляла компанія Mistral Air, яка входить до групи Poste Italiane, до того моменту, коли став повноцінним авіаперевізником.

флот Ernest Airlines

Дивіться: "Лоукостер для заробітчан": перший рейс із Мілану прибув у аеропорт "Львів"

Нагадаємо, українська авіакомпанія Bravo Airways через два місяці після запуску рейсу з Києва до польського Любліна раптово закрила всі рейси.

Як повідомляв Знай.ua, міжнародний аеропорт "Львів" повідомив про скасування рейсів авіакомпанії Ernest зі Львова в Неаполь і в зворотному напрямку.

Також Знай.ua писав, у мережу злили відео з місця аварії пасажирського літака, який в ніч на 10 серпня був викрадений з міжнародного аеропорту Сіетл-Такома.