У Мережі з'явився відеозапис з підготовки до приїзду польського глави держави в Харків, на якій видно, як ретельно миються бордюри і забирається вся територія.

Про це написав Philip Dykan в Facebook.

"Президентів у нас зустрічають, як завжди. А що, раптом побачать бруд на бордюрі, образяться і поїдуть!", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що президент Польщі Анджей Дуда в середу, 13 грудня, прибув в Україну з офіційним візитом.

У Харкові його зустрів президент України Петро Порошенко. Вони поклали квіти біля Меморіалу жертвам тоталітаризму на місці, де в 1938-1940 роках НКВС розстріляв понад 4 тис. поляків.

Основною темою переговорів президентів політика безпеки в контексті ситуації на Донбасі. Дуда також має намір зустрітися зі спостерігачами місії ОБСЄ та представниками ПРООН.

Нагадаємо, Петро Порошенко провів робочу зустріч з президентом Польщі Анджеєм Дудою в Харкові.

Крім того, російський "Сбербанк" погодив умови угоди з продажу своєї української "дочки" VS Bank. Її придбала компанія "ТАС" українського підприємця Сергія Тігіпка, який тісно співпрацював з побіжним президентом Віктором Януковичем.

Дивіться сюжет про подію

Президентов у нас встречают, как всегда. А что, вдруг увидят грязь на бордюре, обидятся и уедут! #Президент Польши в Харькове

Posted by Philip Dykan on Wednesday, 13 December 2017

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Уляна Супрун подала у відставку.