В Україні працює ряд маслозаводів, де виготовляють дешеве "вершкове масло", яке насправді є підробкою.

Цю інформацію повідомляє ТСН.Тиждень.

Один з таких величезних маслозаводів виявили в селі Брошнів Осада на Прикарпатті, хоча фізично цього підприємства не існує.

В Шишках Полтавській області працює таке ж фейкове підприємство.

Ціна масла від підроблених "виробників" - від 20 до 25 гривень. На пачці переконливо писали - зроблено з 100%-ого коров'ячого молока і дотримані всі Гости.

"Після проведеного тестування в лабораторії виявилося, що продукція є жахливою підробкою. І мова йшла не просто про порушення стандартів - в цій жовтій масі не було і краплі молока. Були суцільні трансжири, а смак, вигляд і запах олії створювали хімічні барвники, емульгатори, консерванти, ароматизатори", - йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Журналістам вдалося з'ясувати, що підприємство, зазначене на пачці, називається "Полтавамолпрод" і має 4 філії. Його вивіски регулярно змінюються.

Це ж фейковое масло продають в інтернеті і в Івано-Франківську за оптовою ціною - 15 грн за пачку.

Експертам вдалося з'ясувати, що собівартість такого "масла" - 5 гривень з упакуванням і доставкою.

"На кілограмі навар складає мінімум 300%. І найстрашніше не надприбутки шахраїв, а величезна біда для здоров'я. По суті і результатів це дуже схоже на торгівлю низькопробною наркотою", - підсумували журналісти.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Україні орудує небезпечна банда шахраїв, яка обманює пенсіонерів під дуже дивним приводом.

Про це стало відомо завдяки заяві українського фотографа Наталії Шумовий, пише портал "Политека".

У неї таким чином обдурили маму. Жінка гуляла разом з собакою дорогої породи, коли біля неї зупинився іноземець солідного виду на іномарці і запропонував купити набір посуду Zepter і пилосос, які він не може вивезти, оскільки поспішає в аеропорт.