Українським бюджетникам підвищать зарплату, але це не точно

Кабінет міністрів України планує до кінця року підвищити мінімальну зарплату, тим самим збільшивши заробітки працівникам медичної сфери, освіти та культури. Про це в ефірі українського телеканалу заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

ЧС 2018: Франція рознесла Хорватію

Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає

Франція - чемпіон світу! Завершився кращий мундіаль в історії! Хорвати програли у фіналі з рахунком 4:2. У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукіч забив гол у власні ворота. Трохи пізніше Іван Перешич зрівняв рахунок. На 38 хвилині французи знову вийшли вперед.

Погода на початок тижня: українцям порадили готувати парасольки та корвалол

Короткочасні дощі, місцями грози, лише у більшості південних областей без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 12-17°, вдень 21-26°; у південних областях вночі 16-21°, вдень 25-30°.

У Києві – вночі місцями невеликий дощ, вдень короткочасний дощ, гроза; температура повітря вночі 15-17°, вдень 23-25°. За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 16 липня найвища температура вдень була 35,9 в 1931р., найнижча вночі 7,8 в 1902р.

Смертельна ДТП з п'яним чиновником: померла ще одна жертва

Стало відомо, що 15 липня в лікарні померла друга жінка, що постраждала в результаті ДТП за участю голови Перечинської райдержадміністрації Віктора Олефіра, який на той момент перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння.