16 серпня, в Оболонському районному суді, який розглядає справу про державну зраду колишнього президента Віктора Януковича, сталася бійка.

Цю інформацію повідомляє УП.

Адвокат Януковича Віталій Сердюк в черговий раз заявив, що суд і прокуратура намагаються прискорити процес. Він каже, що новий безкоштовний адвокат Януковича не вправі представляти його інтереси в суді.

Крім того, Сердюк заявив, що президент-утікач відмовляється від послуг захисника, якого йому надала держава.

Головуючий суддя Владислав Дев'ятко сказав, що адвокати намагаються зірвати засідання і не хочуть брати участь в процесі. Після цього було оголошено 15-хвилинну перерву. Правоохоронців попросили забезпечити порядок у судовому засіданні.

Під час перерви в коридорі суду сталася бійка між чоловіком, який представився "начальником Оболонській поліції" і Сердюком. До засідання хотіли не допустити адвоката Рябовола, і частину адвокатів, найнятих Януковичем.

За словами Сердюка до нього застосували силу і зім'яли, порвали йому документи.

"Вчора в суд надійшла заява від Януковича, про те, що він відмовляється від адвоката Рябовола. Він не довіряє цьому захиснику", - заявив суддя Дев'ятко.

Рябоволов же сказав, що направив відповідну заяву про відмову Януковича від його послуг в центр надання безоплатної допомоги і чекає відповіді.

У свою чергу, прокурори у справі, назвали події на засіданні суду і за його межами під час перерви "цирком".

Нагадаємо, що в окупованому Росією Криму на Братському військовому кладовищі у Севастополі з'явився надгробний пам'ятник синові екс-президента України Віктора Януковича Віктору Януковичу-молодшому, який загинув на озері Байкал в березні 2015 року.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у справі Манафорта-Януковича раптово сплив Порошенко.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що у Путіна пояснили українцям, за що вони повинні любити Януковича.