Останнім часом в мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» зросла необхідність у заміщенні вакантних місць на різного роду позиції. Проте, нинішні і колишні співробітники рітейлу не радять працевлаштуватися в «АТБ». За їх словами, керівництво мережі не виконує трудові обов'язки, принижує і ображає персонал.

За словами співробітника «АТБ» в р. Нова Одеса в Миколаївській області Костянтина, в маркеті систематично ображають і звільняють людей. Про це він написав на одному з публічних форумів, повідомляє "Багнет".

«Поміняйте керуючу магазинів Нової-Одесі. Після її приходу в цей магазин, не бачимо наших постійних продавців, текучка страшна, звільнила багатьох, лається матом, називає всіх дибілів, охорона, як вівчарки, не відпускають касирів з кас, вони повинні повідомити на весь магазин що йдуть в туалет, це так принизливо, прийміть заходи », - пише Костянтин.

Про «рабських» умовах праці в «АТБ» повідомляють і інші користувачі мережі. За словами одного зі співробітників, обіцянки під час працевлаштування розходяться з реальністю.

«При прийомі обіцяють одне, на ділі виходить зовсім інше. Кажуть, що працювати доведеться дві години залі, о другій на касі, а доводиться цілий день сидіти на касі. Коли виходиш попрацювати на зал на закріпленій відділі, майже відразу до тебе біжить охоронець з вимогою сісти за касу, так як черги. Він, природно, зациклений тільки на касі, тому робота на залі - це суцільна постійна нервування. При прийомі на роботу кажуть, що робочий день 12 годин, на ділі доводиться після роботи ще забивати свій відділ товаром. Графік роботи обіцяють чотири через чотири, на ділі змушують в свої вихідні брати підробіток" - зазначає працівник магазину.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення
Показати ще

Крім іншого, персонал «АТБ» скаржиться на невідповідність спочатку заявленому рівню зарплат з тим, що працівники мережі отримують в дійсності. За словами колишньої співробітниці одного з магазинів, різниця становить від 2000 до 5000 грн.

«...Влаштовувалася на роботу з окладом 7200, в одному місяці, це в першому, я отримала цей оклад, у всіх подальших я отримувала кожен раз на 2000 менше, в останній місяць я отримала 2500 - за 8 відпрацьованих змін і одну підробіток... Я змушена буду звертатися до суду,щоб компанія АТБ оплатила матеріальний і моральний збиток», - говорить Оксана Ткаченко.

Співробітники «АТБ-Маркет» також зазначають, що таке ставлення роботодавців породжує «текучку» кадрів і, як наслідок, набір непрофесійних працівників. Про останнє говорять численні скарги покупців мережі «АТБ» - охорона магазинів проводить несанкціоновані обшуки, а оператори кас обліку і допускають хамське ставлення по відношенню до відвідувачів маркету.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного з яких в 2017 році склало близько 105 млн доларів. Нагадаємо, що в 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року. Не дивлячись на так звану «продаж» ПУДа оточення міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова влітку 2017-го, менеджери АТБ працюють у його структурах досі. Сам же Геннадій Буткевич та його партнери були звинувачені у зв'язках з Росією, відмиванні грошей та сепаратизмі.