Національне антикорупційне агентство закупить нові патрони для своїх співробітників. Для цього оголосили відповідний тендер в системі державних закупівель ProZorro.

Про це повідомляє "Стіна". Бюро має намір закупити патрони калібру 45 АСР або еквівалент. НАБУ подало заявку на покупку 50 тисяч штук.

 На ці цілі планують витратити понад один мільйон гривень. Згідно з договором, бюро повинно отримати боєприпаси протягом періоду з 20 листопада 2017 року по 15 грудня. Свої заявки на тендер подали лише дві компанії. Свої цінові пропозиції представили постачальники "ТОВ Тактичні системи" і "ТОВ ІБІС".

Дешевшу ціну закупівлі запропонувала перша компанія. Різниця у вартості становить 2 тисячі гривень.

Раніше НАБУ оголосило 12 тендерів на закупівлю 35 пістолетів. Загальна сума закупівлі складала 1 350 тисяч гривень. Закупівля проводилася в системі державних закупівель ProZorro.

Інструктори ФБР тренують спецназівців НАБУ

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, офіційні представники Національного антикорупційного бюро України нагрянули з обшуками до міністра інфраструктури Володимира Омеляну. Міністра підозрюють в незаконному збагаченні. Бюро отримало доступ до мобільних переговорів чиновника.