На сьогоднішній день середня ціна зрідженого газу в країні зросла на п'ять копійок і досягла 12,53 гривень за літр. Ціни підняли більшість українських мереж АЗС.
З 20 по 23 квітня вартість автогазу в більшості українських мереж АЗС зросла на 2-50 копійок за літр. Про це повідомляє Еnkorr в понеділок, 23 квітня.



Зокрема, найбільше зростання відбулося в мережах Катрал і Chipo, де вартість ЗВГ зросла на 50 коп./л і 40 коп./л, - до 12,77 грн/л і 12,59 грн/л, відповідно.

У мережах Нефтек, Овіс, і Род-Ник автогаз подорожчав на 30 коп./л.

На 2-17 коп./л зросли ціни на заправках WOG, Автотранс, Авіас, Marshal, БРСМ-Нафта, Рур Груп, ОККО, Укрнафта і Mango.

Середня ціна зрідженого газу в Україні 23 квітня склала 12,53 грн/л (+5 коп./Л).

Нагадаємо, минулого тижня Нафтогаз підняв ціну на природний газ для промислових споживачів. З травня поточного року вона підвищиться майже на 780 гривень - до 8670 гривень за тисячу кубометрів.

Як повідомляв раніше портал “Знай.ua”, Російська Федерація зобов'язана виплатити Українї 8 з половиною мільярдів доларів. Таке рішення ухвалив Стокгольмський арбітражний суд.

Проте в Москві з цим не погодилися і виплачувати борг не планують. У відповідь на це український уряд заявив: кошти заберуть примусово. Про це пишуть українські ЗМІ.

Популярні новини зараз
Обличчя заросло волоссям: 26-річна африканка раптово перестала голитися і отримала вау-ефект Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків
Показати ще

Нинішній борг "Газпрому" перед "Нафтогазом" складається з двох частин. Зокрема, за рішенням Стокгольмського арбітражу купівлі-продажу та транзитним контрактом – 2,56 мільярда доларів й більше 6 мільярдів доларів з антимонопольними претензіями за рішенням вже українських судових інстанцій. У гривневому перерахунку сума становить понад 220 мільярдів.

Цих грошей вистачило б, щоб закрити борг перед Міжнародним валютним фондом, ще й на чай залишилося б. І Міністерство юстиції заявило, що вже реалізувало перші боргові стягнення. Почали ж з українських активів.