У Харкові одна з абітурієнток намагалася пройти Зовнішнє незалежне тестування за допомогою двійників.

Про це повідомив директор місцевого регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Він розповів, що одна з абітурієнток знайшла дуже сходиш на себе випускниць шкіл та найняла їх для написання тестів ЗНО, проте "підміну" вчасно помітили на пункті здачі ЗНО. Більше того керівництво регіонального центру оголосило про імовірність анулювання всі тестів.

"Абітурієнтка найняла кількох випускниць місцевої школи - підібрала за зовнішньою подібністю, "наштукатурились" і вперед. І сталося те, що й повинно було статися – підставу розпізнали на пункті ЗНО. Сподіваємося, звичайно, що Український центр погодиться з нашою пропозицією щодо анулювання результатів цієї підприємниці", - зазначив він.

При цьому Сидоренко уточнив, що дівчина знайшла на кожний іспит окремого двійника.

Популярні новини зараз
Кожному пенсіонеру підвищать індивідуально: у кого зміняться виплати Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках
Показати ще

Нагадаємо, єдине вступне тестування для відбору студентів на магістерську програму навчання Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти в повному обсязі завершив 13 липня. Для 42 тис. абітурієнтів у трьох областях (Полтавській, Сумській та Харківській) України було проведено 127 386 тестів.

Варто відзначити, що нещодавно в Україні розпочався прийом заяв на вступ до ВНЗ на бакалавра, молодшого спеціаліста на базі 11 класів, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування. На даний час вже встигли зареєструвати більше 123 тисяч електронних кабінетів, через які подали 42 тисячі заяв.

Поки найбільше заяв подано в КНУ ім. Шевченко, ЛНУ Франка, Київську та Львівську політехніку, ХНУ Каразіна, ДНУ Гончара. За статистикою, через електронні кабінети свої заяви подали вже понад 12,5 тисяч абітурієнтів, тобто 10% від тих, хто зареєстрував кабінети.

Загалом динаміка відносно стабільна, система поки працює в штатному режимі і без збоїв. Але експерти застерігають: перед подачею документів варто обов'язково перевірили дані, внесені в електронний кабінет.

Разом з тим варто зазначити, що 21 червня, всі абітурієнти отримали свої результати з останніх предметів зовнішнього незалежного оцінювання.На цьому основна сесія ЗНО-2018 офіційно закінчена, а для кожного сьомого абітурієнта завершується і вся нинішня вступна кампанія.

Як виявилося, українську мову та літературу (основний предмет, який вимагають під час вступу) не склали 14,5%, це майже 47 тисяч осіб.

Поріг з історії України не подолали 23 тисячі абітурієнтів. Не вдалося здати математику математику майже 19% тих, хто її здавав, це - 20 тисяч.

Англійську мову, на яку так активно нарікали, бо вперше застосовувалося аудіювання, не склало 13% або 11 тисяч осіб. При цьому усі, хто не склав, може спробувати свої сили наступного року, а цьогорічна вступна кампанія в країні стартує з липня.

Вступна кампанія-2018: абітурієнти вже можуть створювати електронні кабінети

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що абітурієнтам нагадали, коли стартує подача заяв до вишів.