Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила терміни завершення поточного навчального року. В початковій школі він відбудеться в період з 31 травня по 15 червня, в базовій школі - з 31 травня по 15 червня і в 11-му класі - не раніше ніж 22 червня.

Останні дзвінки та випускні

"Розпочнуться незабаром "останні дзвінки" та випускні. Орієнтовне завершення навчального року відбуватиметься так: 11-й клас - не раніше ніж 22 червня, початкова школа - орієнтовно з 25 по 31 травня, базова школа - орієнтовно 31 травня по 15 червня", - пояснила міністр під час години запитань до уряду у Верховній Раді у п'ятницю.

Гриневич додала, що в період з 22 травня по 13 червня відбудеться сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). При цьому всі випускники 11-х класів отримають атестати після складання ЗНО і після завершення навчального року, тобто після 22 червня.

Вступна кампанія

Популярні новини зараз
Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

За останніми підрахунками, близько 335 тисяч випускників українських шкіл мають намір узяти участь в основній сесії ЗНО у 2018 році. Згідно з графіком проведення ЗНО, розміщеним на сайті УЦОЯО, у 2018 році ЗНО з математики відбудеться 22 травня, з української мови та літератури - 24 травня, в цьому самому місяці заплановане ЗНО з іспанської, німецької, французької мов, а ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 13 червня.

Дивіться: Флешмоб "Україна єдина" (Mad Heads XL). Останній дзвоник

Як повідомляв портал "Знай.ua", з наступного навчального року зміниться система освіти – зокрема, запровадять низку принципів "нової української школи". Суть ініціативирозвинути цікаву для школяра тему, при цьому не шкодячи іншим знанням. Тепер з 5-го класу учні матимуть змогу обрати предмети для поглибленого вивчення, а решта будуть навчатись з меншим навантаження, у 9 класі завершиться загальний цикл предметів і близько 50% предметів – можна буде обирати. Така практика досить популярна в ЄС. Там діти вибирають освітню траєкторію ще з малечку, аби потім легше вступити до high school (останні три роки навчання).