Відомий хорватський футболіст Йосип Піваріч, який минулого літа, підписав контракт з київським "Динамо", вирішив не потискати руку Путіну. Цей епізод стався під час церемонії нагородження після фінального матчу чемпіонату світу з футболу-2018.

Так, після матчу з Францією хорватські гравці підійшли до офіційних осіб, щоб отримати срібні нагороди мундіалю. Піваріч (на відео з 22-м номером на спині), отримавши медаль, не став протягувати руку главі РФ, але із задоволенням обійнявся з Еммануелем Макроном. Про це стало відомо завдяки відео в Youtube.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Франція - чемпіон світу! Хорвати програли у фіналі з рахунком 4:2. У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукіч забив гол у власні ворота. Трохи пізніше Іван Перешич зрівняв рахунок. На 38 хвилині французи знову вийшли вперед.

На 59-й і 65-й хвилинах французи знову відзначилися голами після точних ударів Поля Погба і Кіліана Мбаппе. Хорвати відіграли один м'яч. Маріо Манджукіч скористався помилкою Уго Льоріса. Більше команди не забивали м'ячів. Як підсумок, Франція виграла два тайми по 2:1, а матч з рахунком 4:2!