У п'ятницю, 18 травня, після тривалої боротьби з важкою хворобою пішов із життя відомий миколаївський журналіст Ігор Пох.

Про його смерть повідомили колеги на своїх сторінках у Facebook.

Ігорю Поху було 55 років. У лютому поточного року він повідомляв у Facebook про свою хворобу. За його словами, було "щось з нирками".

Після цього він потрапив до відділення нефрології, а потім і в реанімацію.

Ігор Пох народився 7 грудня 1963 року. Пох був членом Національної спілки журналістів України, співредактором тижневика "Партнер інформ", радіоведучим і громадським діячем. Останнім часом вів радіопередачу "Пох з вами".

Колеги і близькі сумують і пишуть у мережі, що Україна втратила не тільки прекрасного журналіста, а й просто хорошу людину.

Варто відзначити,що раніше у США у віці 87 років помер відомий письменник і журналіст Том Вульф.

Популярні новини зараз
Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Гроші на дітей: в Україні збільшилася сума допомоги батькам новонародженої дитини На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого
Показати ще

Як інформує The New York Times, посилаючись на агента письменника Лінн Несбіт, незадовго до смерті він потрапив в одну з лікарень Нью-Йорка з інфекцією.

Том Вулф вважається засновником літературного напряму "нова журналістика". Сам термін був вперше згаданий Вулфом в 1973 році. Серед прийомів, які використовував Вулф, було використання живої мови героїв, відображення особистої позиції автора матеріалу, детальний опис сцен.

Вулф народився в 1931 році в Вірджинії. Працювати журналістом він почав з 1956 року, співпрацюючи з місцевою газетою. В якості штатного журналіста The Washington Post він отримав премію Гільдії видавців періодичної преси за матеріали, присвячені революції на Кубі. У 1962 році Вулф переїхав у Нью-Йорк і почав працювати з New York Herald Tribune.

Велику популярність Вулф отримав як письменник. Його перша книга, опублікована в 1965 році, називалася "Цукеркорозмальована апельсинопелюсткова апельсиннолепестковая обтічна малютка". Серед його творів — романи "Багаття амбіцій", "Чоловік у повний зріст", збірка репортажів "Електроохолоджуючий кислотний тест" про контркультуру ЛСД.

Крім того варто відзначити, що раніше прес-секретар Головного управління Нацполіціі в Житомирській області Алла Ващенко повідомила, що суддя Солом'янського суду Києва Олександр Бобровник помер в Житомирській області за кермом власного автомобіля.

"На момент смерті він перебував у власному автомобілі, відчув погіршення самопочуття. Викликали швидку, але медики лише констатували смерть", - сказала вона.

Попередню причину смерті в поліції не сказали.

"Щодо причин смерті зверніться до рідних. Ми не можемо розголошувати таку інформацію", - сказала представник поліції.

На уточнююче питання, чи стала причиною смерті ДТП, Ващенко сказала: "Ні, ДТП не було. Це природні обставини".

"Призначено судово-медичну експертизу, яка дасть остаточну відповідь", - підсумувала Ващенко.

Батьки Бобровника підозрюють, що причиною смерті могли стати високий тиск в момент, коли погіршилося самопочуття, або проблема з серцем.

Суддя Солом'янського суду Києва Олександр Бобровник помер у віці 37 років.

Після боротьби із онкологічним захворюванням помер відомий телеведучий Олесь Терещенко

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що помер відомий музикант з України.