В Україні з'явилася банда нових мережевих шахраїв. Злочинці представляються співробітниками "Приватбанку" і обіцяють переселенцям з непідконтрольної території Донбасу допомогти вирішити проблему з кредитною заборгованістю.

Цю інформацію повідомила на своїй сторінці в Facebook Інна Музичук, прес-секретар "Приватбанку", пише Depo.ua.

Музичук просить, по можливості, розповсюдити інформацію про шахраїв серед знайомих.

"Виявлені зараз атракціон небаченої щедрості від нібито" співробітника банку ", який всім з окупованих територій допомагає кредити" списувати ". По акції. По можливості попередьте рідних і знайомих, ну і самі ніколи в таке не вірте і не залишайте таким пройдисвітам ніякої інформації. Але його нахабство в коментарях вражає, звичайно ", - заявила вона.

Крім того, прес-секретар "ПриватБанку" продемонструвала скріни оголошень одного з таких шахраїв.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Йдеться майже про 10 тисяч гривень: скільки сьогодні мають отримувати українські пенсіонери Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Attention! Уважаемые клиенты, писать напоминания о правилах безопасности мы не бросим, не обессудьте, т.к. это...

Posted by Inna Muzychuk on Thursday, 12 April 2018

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України повідомив, що ПриватБанк - це фінансова піраміда, яку будували роками. Також він назвав суму, яка була вкрадена після революції.

"Сума збитку, яка зараз встановлена у виробництвах НАБУ становить понад 150 млрд гривень. Це те, що було вкрадено вже після революції. Левову частину цих коштів складають кошти, виведені з Приватбанку", – заявив Ситник в ході виступу у Верховній Раді.

Крім того, нагадаємо, що клієнтів Приватбанку обчищають за оригінальною схемою. Основою шахрайської операції є отримання зловмисниками інформації про номер телефону клієнта банку, а також про номери його близьких родичів (на них люди дзвонять зазвичай найбільш часто).

Коли всі відомості отримані шахраями, вони отримують дублікат сім-карти телефону, звернувшись з цього приводу до оператора мобільного зв'язку, який її видавав. Щоб виконати подібну операцію, потрібно ще знати суму, на яку телефонний рахунок поповнювався в останній раз. Звідки ця цифра стає відома стороннім? Дуже просто: вони поповнюють кошти на телефоні своєї жертви самостійно.