Більше тисячі ветеранів АТО покінчили життя самогубством станом на кінець квітня 2018 року.

Про це стало відомо завдяки заяві голови комітету ВРУ у справах ветеранів, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександра Третьякова.

"На сьогодні з 2014 року парламентом було прийнято понад 24 закони, пов'язані з ветеранами. Це — і учасники АТО, і в цілому всі ветерани. Закони на сьогодні функціонують, але учасник АТО не знає про свої права. Насправді роз'яснювальні роботи про права та обов'язки не проводяться. Це ж стосується і ситуації з суїцидами. На даний момент на жодному телеканалі немає ніякої антисуїцидальної реклами. В Україні вже більше тисячі чоловік, які воювали в АТО і які закінчили життя суїцидом", — зазначив Третьяков.

За словами Третьякова, середній вік ветеранів АТО становить приблизно 35 років.

Популярні новини зараз
Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію РФ може відкласти наступ через несподівані обставини Хто заслужив на пенсію майже 10 000 грн: нова формула ПФУ наповнить вашу кишеню грошима Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

“Вони соціально дуже активні. У них загострені всі почуття справедливості, і про них держава має говорити та допомагати їм у подальшому житті", — підкреслив він.

Нагадаємо, раніше під кінець квітня 2018 року закінчиться Антитерористична операція на Донбасі. В свою чергу буде запущено новий формат пір керівництвом командувача Об'єднаного штабу.

Про це розповів міністр оборони України Степан Полторак в одному з недавніх інтерв'ю. За словами Полторака, українська армія починає новий етап.

"30 квітня ми завершуємо проведення АТО та переходимо до проведення операції Об'єднаних сил на чолі з командувачем та Об'єднаним штабом", - сказав він.

Як повідомляв портал "Знай.uа" весняний призов в Україні стартував 1 квітня, а закінчиться 31 травня. Як ми вже встигли сказати, за цей час у Кабміні планують призвати 15 190 осіб. От тільки відразу треба додати, що з цим можуть бути чималі проблеми, адже багато військових комісаріатів скаржаться на те, що за повістками приїжджає не більше 30% призовників.

Правила призову в армію в Україні змінюються майже щорічно. До весняного призову підлягають молоді люди у віці від 20 до 27 років. Абсолютно всі чоловіки, які потрапляють під цю категорію і не мають ніяких підстав для відстрочки, або ж отримання білого квитка за станом здоров'я зобов'язані відслужити в армії.