Як повідомляє Громадське, Бренд України “Ukraine Now”, розроблений креативною агенцією Banda Agency, яка раніше створила логотип України до “Євробачення 2017 року”, здобув нагороду Red Dot Design Award.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Twitter. Як додав Гройсман: “Брендинг #UkraineNow отримав одну з найпрестижніших нагород в світі дизайну Red Dot. Це визнання нашої креативної індустрії та прекрасна промоція держави”.

Він додав, що роботи, відзначені нагородою, виставляються у провідному Музеї сучасного дизайну Red Dot в німецькому Ессені.

Як відомо, 10 травня Кабінет міністрів затвердив бренд України Ukraine NOW для популяризації у світі. Як повідомили у Мінінформполітики, новий бренд України розробили безкоштовно.

За словами держсекретаря Міністерства інформаційної політики Артема Біденка, розглядали 6 варіантів бренду України, а у розробці, яка тривала майже рік, брали участь експерти з Великої Британії.

Також Кабмін доручив Міністерству інформаційної політики зареєструвати знак і розробити стандарт щодо його використання.

Варто додати, що Red Dot Design Award — щорічна нагорода у галузі дизайну, яка вручається інститутом Центром дизайну землі Північний Рейн—Вестфалія, що знаходиться у місті Ессені.

Нагорода вручається дизайнерам та компаніям-виробникам за особливі досягнення у дизайні товарів широко вжитку. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.

До слова, нещодавно стало відомо, що Fallout 76 не вийде в Steam. Як мінімум, в момент релізу в середині листопада РС-версія буде продаватися лише на одній платформі — Bethesda.net їх власній платформі. Компанія не бачить сенсу платити за послуги Steam.

Ймовірно, від успіху в "домашньому" сервісі залежить і ймовірність появи в магазині Valve. Однак у співтоваристві прецедент породив припущення: а раптом у майбутньому Bethesda планує випускати свою продукцію лише у власному магазині, ігноруючи Steam, з-за якого компанія втрачає близько 30% свого прибутку? Так багато років тому вступила Electronic Arts, а зараз і Activision поступово переносить свої ігри в Battle.net і успішно впоралася зі своїм завданням.

Однак віце-президент компанії Піт Хайнс поки не готовий це підтвердити. За його словами, Fallout 76 — поки єдина гра, яка на РС буде тільки в Bethesda.net, причому з часом вона все-таки може з'явитися і в Steam. Іншими словами, компанія робить свого роду експеримент.

Bethesda вже влаштовувала подібні авантюри з The Elder Scrolls Online, The Elder Scrolls: Legends і Fallout Shelter — спочатку вони продавалися лише в Bethesda.net, а після все-таки дісталися до сервісу Valve. Варто відзначити, що навіть Fallout 76 буде мультиплеерным, що як мінімум вже в дивину для компанії.

Нагадаємо, громадська організація "АвтоЄвроСила" закликає українців приєднатися до загальнонаціональної акції "Сфотографуй втомлений міст". Про це повідомили представники організації.

Як повідомляв Знай.ua, в Росії від онкологічного захворювання помер чемпіон клубу "Що? Де? Коли?" Михайло Басс.

Також Знай.ua писав про те, що показником успіху між великими трьома ігровими компаніями Sony, Microsoft і Nintendo вже давно пов'язана з кількістю консолей, які вони продали. Але у всіх трьох були фінансові квартали, в яких вони в основному виділяли програмне забезпечення, а не продажу обладнання, підкреслюючи зміщення відносин між іграми і приставками, яким ми граємо.