Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації" почав діяти в Україні.

Як повідомляє портал Рoliteka, тепер за інтимні стосунки повнолітнього з людиною, яка не досягла 16-річного віку, є всі шанси отримати реальний тюремний термін. Таким чином, встановлюється вік статевої зрілості (раніше це встановлювали за допомогою експертизи).



За інтим з підлітком до 16 років закон передбачає серйозне покарання

У документі зазначено, що природні або неприродні статеві стосунки повнолітньої з людиною до 16 років карається обмеженням або позбавленням волі до 5 років. А якщо те ж саме зробив близький родич неповнолітнього - передбачено позбавлення волі на термін від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

Створення або утримання місць розпусти, а також звідництво для розпусти із залученням малолітнього каратиметься позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що глава України Петро Порошенко підписав зміни в законі про вік сексуальної згоди. Так, відтепер термін "статева зрілість", який часто використовували в кримінальному законодавстві, більше не діє, а відносини дорослих людей з неповнолітніми тепер законні, якщо підлітку виповнилося 16 років. Закон називається "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації", Верховна Рада проголосувала за нього 14 березня.

Ми також писали про те, що українським переселенцям вигадали нове випробування. Тепер соціальні працівники УПСЗН мають право, при перевірці переселенців за місцем реєстрації, проводити кілька видів перевірок. Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ. Так, перша перевірка проводиться протягом 15 робочих днів з дня отримання управлінням соцзахисту інформації про призначення виплат переселенцю. Потім через 6 місяців людина повинна знову пройти перевірку, звернувшись до районного УПСЗН за продовженням виплат.