Багато ходити - довго жити. Протягом багатьох років вважалося, що фізична активність, включаючи ходьбу, позитивно позначається на здоров'ї і навіть подовжує життя. Але недавні спостереження фахівців спростовують це твердження.

Про це пише "DailyХайп".

Кожен школяр знає, що горезвісні десять тисяч кроків щодня необхідно здійснювати кожній людині, щоб бути в тонусі і відчувати бадьорість духу. Твердження, що ходити пішки особливо корисно для людей похилого віку, було істиною протягом багатьох десятиліть. Але результати проведених нещодавно досліджень показали зворотне. Ходьба ніяк не впливає на тривалість життя.

Втім, за словами вчених, щоб якомога довше прожити, одна хода – не рецепт довголіття. Потрібно доповнювати й іншими фізичними правами, наприклад походами до спортивної зали. Лише активний спосіб життя може забезпечити більш довге та бадьоре життя.

Крім того, щоб на схилі літ людям важче займатися фізкультурою через крихкість кісток та інших проблем. Тому слід берегти здоров'я та займатися собою з юних літ.

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів
Показати ще

Які страшні хвороби ми можемо успадкувати від рідні

В генах закладено, який у дитини буде колір очей, волосся, рівень інтелекту, ступінь емоційності, але, крім всього, в його генетичному коді закладені і захворювання. Іноді – це результат збою в роботі генів, іноді досить закономірно.

Найбільш поширені генетичні хвороби:

• дальтонізм;

• розщеплення хребта;

• синдром Клайнфельтера (ендокринні порушення, які можуть стати причиною чоловічого безпліддя);

• синдром Тернера (хвороба, яка призводить до статевого інфантилізму);

• фенілкетонурія (порушення метаболізму амінокислот);

• гемофілія (порушення згортання крові).

Дивіться: чай з омашки. Вся користь та шкода напою

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", якщо ви періодично бачите один і той же сон, це може бути сигналом організму. Що у вас є серйозні проблеми зі здоров'ям. На думку дослідників, сюжети снів можуть розповісти, що с вами коїться насправді.